Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi Diablo II lub chociaż Diablo I


MrEmicon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie pisząc czy pójdzie mi Diablo II lub chociaż Diablo I, jeśli pójdzie II to czy pójdzie z dodatkiem Pan Zniszczenia, jak nie to czy pójdzie chociaż Diablo I Hellfire? Wiem, że to naprawdę głupie i bezsensowne pytania jak dla niektórych, ale za przeproszeniem "gównianą" kartę graficzną i dla tego wole się upewnić :P

Mój sprzęt :

Procek:

2.01 GHz AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 3800+

RAM :

896 MB RAM

Karta Graficzna:

NVIDIA GeForce 7025/NVIDIA nForce 630a

Z góry dzięki za pomoc!

Budowniczy
Opublikowano

Oczywiście, że pójdzie ci Diablo część I i część II.

 

Diablo, od jedynki do dwójki mają minimum RAMU wymagające to 100MB RAM ;)

 

Karta graficzna też, tak samo, a więć pójdzie na Ustawieniach Maxymalno-graficznych ;)

 

Polecam kupić grę Diablo II, z dodatkiem PanZniszczenia.

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Wielkie dzięki!

Ostatnio trochę się nudzę, ponieważ nie mam w co grać bo mam słabą karte graficzną, więc mało gier pójdzie :C

A jak tak to super, że przynajmniej zagram w kultowego diablo :P

Wielkie THX oraz do zamknięcia!!!

Budowniczy
Opublikowano

A więc do zamknięcia.

 

P.S. Tobie pójdą takie gry właśnie z 2000r. np.Gothic I,II :)

 

Pozdrawiam!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...