Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Szybkie wbijanie 7 lvl dla znajomego


patricok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, nie przypominam sobie, żebym to widział, ale nie każdy na to może wpadł,

jak szybko wbić 7 lvl na konto do premki:

 

1. Musimy mieć konto z golcem albo lepiej cytadelą (nie swoje główne)

2. Zapraszamy znajomych (oczywiście fake maile itd)

3. Lecimy golcem (cytadelą) na x-1 firmy, na której zrobiliśmy konto, oczywiście golec/cytadela musi być na innej firmie!

- przykładowo: robimy 'male' konta na vru, to golca/cytadele musimy miec na mmo/eic, z 16lvlem !

4. Zaznaczamy 'małym' kontem golca/cytadele, strzelamy, ubijamy

- za golca na x-1 jest 100k pd, za cytadelę chyba 200k

- wystarczy ubić kilka razy takie konto i mamy 7 lvl

5. procedurę powtarzamy, aż wbijemy tyle kont co potrzebujemy

 

6. enjoy ! :)

Opublikowano

można i tak, ale to jest sposób dla kogoś kto nie koniecznie ma premkę, żeby peta naprawiać po 300uri to trzeba spooooro wydać ;]

No tak tu masz racje

x

Opublikowano

Zajebiste, dzięki przyda się, a możesz mi napisać co to była by za różnica jakbym swoim głównym był?

:)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

 

Średnia moja opinia na temat tut, ale dla nowicjuszy zapewne <Rozwiązanie zagadki> 4/10 Pozdrawiam.

 

dla nowicjuszy sam nie wiesz co piszesz jaki nowicjusz posiada golca/cytadela i 16 lvl pomyśl

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...