Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kilka pytań co do serwerów i szukam kilku rzeczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema jestem nowy w robieniu prywatnych serwerów bawię się narazie na hamachi pliki by derin v2 a więc tak jak w temacie mam kilka pytań co gdzie jak zrobić daje + :)

 

1. Jak naprawić usuwanie postaci derinie v2 ??

2.Jak dodać zapisywanie się danych kont w kliencie ??

3.Jak zmienić aby na mutanty wchodzić przez ctrl + h ?

4.Jak usunąć podatek u handlarzy ?

5.Jak zrobić aby po padnięciu postaci było 100% HP

 

Oraz szukam kilku rzeczy na serwer

 

1. Nowego wyglądu skilli oraz ich ikonek + najlepiej gdzie je wgrać

2. Nowych ciekawych setów zbroi oraz broni ze wszystkimi wpisami

3.Tabeli bonusów pod klawiszem "x" i jak ją wgrać

4. Nowy wygląd świecenia zbroi jakiś fajny :D

 

Z góry dziekuje i czekam na pomoc + czekają :)

Opublikowano

2.Jak dodać zapisywanie się danych kont w kliencie ?? Zalezy od clienta masz specjalne cfg robione.

3.Jak zmienić aby na mutanty wchodzić przez ctrl + h ? Poszukać w cliencie dokładny plik locale

4.Jak usunąć podatek u handlarzy ?Navicat zakladka item_vnum i tam szukasz daneog itemka i ustawiasz cene za ile ma być sprzedany

5.Jak zrobić aby po padnięciu postaci było 100% HP Specjalny DIF

1. Nowego wyglądu skilli oraz ich ikonek + najlepiej gdzie je wgrać

 

http://www.mpcforum.pl/topic/192683-downloadnowy-wyglad-skilli-dodatki/
 

 

2. Nowych ciekawych setów zbroi oraz broni ze wszystkimi wpisami

 

http://www.mpcforum.pl/topic/291472-dl-wszystkie-zbroje-8-dla-kazdej-postaci/
 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/694623-dl-nowe-bronie/
 

 

3.Tabeli bonusów pod klawiszem "x" i jak ją wgrać

 

http://www.mpcforum.pl/topic/851775-dl-zakadka-bonus-pod-klawiszem/
 

 

4. Nowy wygląd świecenia zbroi jakiś fajny :D

Kolega Up dał

 

 

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...