Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Szukasz ekipy na ś25? Napisz!


MaXxXPower

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do zapisania się na listę chętnych grania na powstającym ś25 Jeśli jesteś zainteresowany/a dojściem do naszej gildii proszę wypełnić poniższe "podanie" - Powodzenia ;)

Regulamin:
1) Logujemy się każdego dnia
2) Rozwijamy regularnie swoją postać
3) Wpłacamy każdego dnia według ustalony w opisie stawek
4) Uczestniczymy w obronie jak i w ataku Gildii
5) Uczestniczymy wspólnie w wyprawach Gildii
6) Pomagamy sobie wzajemni gdy zachodzi taka potrzeba



Wymagamy:
- ukończenia 14-tego roku życia
- doświadczenia w grze z innych serwerów
- ogarniętego języka
- kultury osobistej
- systematyczności
- aktywnego uczestniczenia w rozmowach na czacie
- uczestniczenia w wojnach
- minimalnie 1,5 paska łaski dziennie
- minimalnie wierzchowiec 30%
- regularne wpłacanie złota


W komentarzu lub na pw proszę podać nick postaci występującej w grze, czy spełniasz wymagania i czy akceptujesz regulamin, jakie masz doświadczenie w grze i czy jesteś w stanie wspomóc naszą gildię grzybami.

Na bieżąco będę informował was w komentarzu czy gracz został przyjęty do gildii czy niestety nie udało mu się mnie przekonać. Pozdrawiam i powodzenia!

Nazwa gildii oraz zarząd jeszcze nie znany!! Na razie szukamy chętnych :) i pamiętać ta Gildia nie będzie na mies/dwa/trzy... Wkładamy w 101% siebie :) w razie dużego zaangażowania i chętnych możliwa akademia...

macie tu taką małą ankietę w razie zainteresowania..


Imię:
Profesja:
Doświadczenie:
Zaangażowanie w grę i poświecenie:
Coś od siebie:
Prowadzileś/aś już jakaś gildie?:
Kupujesz grzybki?:

Pytania??:


PS Temat będzie non-stop aktualizowany !

Opublikowano

Imię: Marcin Czy chodzi Ci o nick? Jak coś to GoToSleep albo jakiś inny.
Profesja: Mag / Zwiadowca
Doświadczenie: Gram już w to sporo czasu:)
Zaangażowanie w grę i poświecenie: Wchodzę codziennie i gram po 2-4 godziny
Coś od siebie: -
Prowadzileś/aś już jakaś gildie?: Tak na s1 ale już tam nie gram :P
Kupujesz grzybki?: Tak, czasami ;)
Pytania??: Może będziemy grać i gadać przez skype? :D

 

Do moderatorów: Nie zamykajcie tego tematu, proszę. :)

gnYrBkB.png

Opublikowano

Imie: Piotrek

Nick: PiteraskwiatPL

Profesja:Wojownik bo inne juz mam ;3

Doswiadczenie:Gram po poczatku s.23 (Dwu letnia przerwa)

Zaangazowanie Czas gry: Duze :p 2godziny

Prowadziles jakas gildie: Na s.23 i s.24 gildie w Top100 w porywach do Top50 :p "Skryci Zabójcy"

Kupujesz grzybki: Kupilem po 60 na s.23 i s.24 :p

Pytania??: Jak bedzie sie nazywala gildia?

: Kto bedzie przywodca?? (Zglaszam sie :D )

 

Edit: Sorry za pytania nie doczytalem xD

Piteraskwiat.png

Opublikowano

Mozna takie cos zrobic. Oficjalna gildia MPC czy moze nie? ;x Ale jeszcze nie ma tego swiata i nic na to nie wskazuje wiec? ;x

 

Jbc chetny, nie bd sie rozpisywac, nick SsKoRpIoN,

Mam pare acc, w tym 130 na 20sw.

Klasa zwiad.

Kupie grzybki.

Zglaszam sie na oficka ;)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Imię: HeaayD lub inny

Profesja: Mag

Doświadczenie: 2lata z przerwami

Zaangażowanie w grę i poświecenie: Gram po 4godz. na dzień.

Coś od siebie: Jestem Kuba mam ukończone 13 lat lecz mam mózg i serce 14-latka :D

Prowadzileś/aś już jakaś gildie?: Tak

Kupujesz grzybki?: Czasem na event :D

Pytania??: Czy nie przeszkadza że mam 13 lat? :D

c11c12d55ca16f03ac448b472d9aae0a.jpg

Opublikowano

Imię: Myślę nad tym :-P

Profesja: zwiadowca

Doświadczenie: 2lata z przerwami

Zaangażowanie w grę i poświecenie: w dni pracujące gram żeby zrobić 3 paski a w dni wolne cały dzień praktycznie

Coś od siebie:Jestem Damian mam 20 lat i jestem pracującym człowiekiem i uczącym sie zaocznie

Prowadzileś/aś już jakaś gildie?: Tak

Kupujesz grzybki?: co miesiąc po 500

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Imię:Bartek ( Poki / Tetes/ Pancer )
Profesja:Mag / Zwiadowca
Doświadczenie:2-3 lat z przerwami
Zaangażowanie w grę i poświecenie: Gram po 1-2h dziennie moze wiecej , gdy jest wojna / Trzeba nabijac klaserrr :D
Coś od siebie: Mam 14 lat mieszkam Będzin ( Sosnowiec ) Ucze sie i nie no- lifie :D
Prowadzileś/aś już jakaś gildie?: Tak
Kupujesz grzybki?: Nie , ale moge sie pobawic z Video

Opublikowano

Imię: Vieniu
Profesja: Mag / Zwiadowca
Doświadczenie: Pare miesięcy, wbicie 80 lvl zwiadowcą na s7, zaprzestanie gry ( planuje właśnie zacząć grać we wrześniu od nowa )
Zaangażowanie w grę i poświecenie: Kilka godzin dziennie, zależy od tego ile mam do roboty a ile wolnego czasu
Coś od siebie: 17 lat ze Świętokrzyskiego
Prowadzileś/aś już jakaś gildie?: nie
Kupujesz grzybki?: nie, bo uważam, że hajs można przeznaczyć na coś innego bardziej ambitnego czy przydatniejszego niż gierce online - moge jedynie bawić sie w video i wpłacać grzybki
Pytania??: -

Opublikowano

Imię: Silvo
Profesja: Zwiadowca/Wojownik
Doświadczenie: Grałem na s5 wbiłem wojownikiem 140 i nawet ładnie mi szło.
Zaangażowanie w grę i poświecenie: Robię klaser, jestem aktywny.
Coś od siebie: 15 lat, woj. małopolskie
Prowadzileś/aś już jakaś gildie?: Prowadze na s24, i prowadziłem na s5.
Kupujesz grzybki?: Czasami.
Pytania??: Jak będzie nazywać się gildia ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imię: DonaldII
Profesja: Mag
Doświadczenie: z 2/3 lata :)
Zaangażowanie w grę i poświecenie: Dużo czasu poświęcam w tą grę
Coś od siebie: 14 lat
Prowadzileś/aś już jakaś gildie?: Tak
Kupujesz grzybki?: Nie ponieważ ... ... @up3 :)

Pytania??:
Czy mogę do gildi ? :D

Czy was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu + ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...