Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ziny, które to są? Gdzie je znaleźć?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem w grocie v2 na globalu, ubijam cały spot (pierwszy), które to są ziny?

Expić na nich, czy jechać na spot mieszany? Mam 79lvl.

 

Kumpel mi mówił, że zwykłe setau tyle że czerwone no ale ja przejecgałem spory kawałek groty i nie widziałem takich ^^

Sprawdziłem na wiki i nie ma innych moobków prócz magistartów itd. (to one?)

Są one sporo mocniejsze od zwyjłych setau?

Opublikowano

I dodam że exp na zwykłych zinach(tych na których expisz) jest bardzo słaby...

Na pierwszego spota nawet nno nie trzeba...

 

Jedź a w końcu znajdziesz czerwone

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

OK, nno mam, a jakby ubijał te 2 grupki zinów to opłąca się na nich expić czy na golemach?

Na golemach mało co dmg mi zadają (jak w v2 na pająkach ^^) tylko, że ubijam je około 15 sek ;p

 

 

A właśnie jak zobaczyłem exp na zwykłych setau to aż się przeraziłem, bo leci porównywalnie w v2 ;D

Opublikowano

A to widziałem je, aż tak straszne nie są :)

Co prawda omdlewały mnie mimo założonego nno ale to chyba jedyny minus ;]

 

I jak expić tam? po 2-3 grupki? czy golemy?

 

#edit

@up

Pisałem, że to global pl ;]

 

#EDIT2

Dostałem info od kumpla, że skoro uciągam zwykłę setau to powinienem dać radę na 4-5 grupek :D

Opublikowano

A to widziałem je, aż tak straszne nie są :)

Co prawda omdlewały mnie mimo założonego nno ale to chyba jedyny minus ;]

 

I jak expić tam? po 2-3 grupki? czy golemy?

 

#edit

@up

Pisałem, że to global pl ;]

 

#EDIT2

Dostałem info od kumpla, że skoro uciągam zwykłę setau to powinienem dać radę na 4-5 grupek :D

 

Różnie to bywa, jeżeli bierzesz po 2 grupki to wolałbym iść na golemy, ale przy 4-5 to już exp będzie elegancki, spróbuj expić na komnacie przed smokiem :P

Opublikowano

Próbowałem, przy 5 grupkach padałem lub musiałem odjeżdżać kilka razy (nie były ciemniejsze ale były łuczniki i mistyki) ^^

Na golemach exp jest powolny ;/ bo bije je zbyt długo

 

Pierwszy raz od 2 lat odechciewa mi się grać ^^

 

Zabrałem zbyt mało rosek i potek, po 30x każdego rodzaju, a potek z 20 x 200 ;p

Opublikowano

Jeśli chcesz spotkać ziny, lecisz w stronę V3 i tam już będą, ciemniejsze są :)

ale bez dobrego eq nawet się tam nie pakuj :)

Pomogłem? zostaw +'ika :)



Opublikowano

A to widziałem je, aż tak straszne nie są :)

Co prawda omdlewały mnie mimo założonego nno ale to chyba jedyny minus ;]

 

I jak expić tam? po 2-3 grupki? czy golemy?

 

#edit

@up

Pisałem, że to global pl ;]

 

#EDIT2

Dostałem info od kumpla, że skoro uciągam zwykłę setau to powinienem dać radę na 4-5 grupek :D

Kolega bodziakiem 91 spota zwykłych na lajcie bez spadku hp a na czerwonych pada 2-3 grupki :)

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

A jakiś spot bez magistartów?

Biłem po 3-4 grupki ale przez magistraty padałem ;/

Tak to bym sobie radził No i teraz wziąłem przez przypadek do miasta i odpuściłem sobie ;p

 

Kolega bodziakiem 91 spota zwykłych na lajcie bez spadku hp a na czerwonych pada 2-3 grupki :)

Bodziak to nie mental ;]

Pewnie miał absorbcję i tylko dlatego dawał radę na zwykłe setau :)

 

#edit

Czytałęm wiki i zauważyłęm jeden szkopuł, odp. na strzały i miecze nie działa na żołnierzy i łuczników? omg to na co ja kupowałem to eq? 0_o

Opublikowano

A jakiś spot bez magistartów?

Biłem po 3-4 grupki ale przez magistraty padałem ;/

Tak to bym sobie radził No i teraz wziąłem przez przypadek do miasta i odpuściłem sobie ;p

Opublikowano

Pamiętam, że w komnacie 800,800 jest największy spot :)

Ale nie pamiętam czy mapka jest dostępna na PL'u

Ale o czym ty piszesz?

Spot z golemami, czy spot bez magistratów?

 

Przed chwilą skończyłęm expić, bez pd'ków najlepiej expi mi się na spocie z golemami, 1-2 grupek setau i z 4-5 golemów itp. czasem padam ale to wszystko bez rosek i czasem bez buffów ;pp

 

Zaliczyłem już misje "pamiętnik legendy" także z 10kk yang i 89kk expa wpadnie :D

Z ilościa 6+ golemó szybko ją zaliczyłem ;pp

Opublikowano

Tutaj masz mapę Groty Wygnańców V2

Jak dojść i wgl.

Czerwona liniapokazuje jak iść aby dojść do Smoka.

Czerwone kółeczko:

Wieksza -Pokazuje najwiekszego spota na mapie

Mniejsza-boss

 

 

Zielony kolor pokazuje gdzie zaczynają się Ziny.

 

 

 

eazu.jpg

 

@edit

Literówka xD

 



qf5r.jpg


Opublikowano

Na końcu av2, polecam zobaczyć sobie mapkę atlantydy na wiki. Tak, to są te czerwone, komendanty itd. Jeśli chcesz expić nie polecam na nich, one służą raczej do dropu broni na 75 lvl :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...