Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Realmlist


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem ściągiem własnie wow-a 3.3.5a i chce otworzyć plik realmlist zęby wpisać IP serwera to wyskakuje mi błąd : C:\CKuba\Desktop/word od Warcraft 3.3.5a\Data\enUS\realmlist.wtf nie jest prawidłową aplikacją systemu win32

 

Z gory DZIEKI :)

Opublikowano

Na razie spróbuj pobrać wowa z sunwell.pl już zainstalowanego za pomocą utorrent

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano

 

Witam mam taki problem ściągiem własnie wow-a 3.3.5a i chce otworzyć plik realmlist zęby wpisać IP serwera to wyskakuje mi błąd : C:\CKuba\Desktop/word od Warcraft 3.3.5a\Data\enUS\realmlist.wtf nie jest prawidłową aplikacją systemu win32Z gory DZIEKI :)

 

Ziomek pozdro dla ciebie tutaj piszesz ze masz wowa 3.3.5a a nagle wyjeżdżasz z moltenem jeśli nie umiesz sprecyzować problemu to ja ci nie pomogę...

Co do Moltena zeby nie dawali wadliwego clienta jestem wątpliwy bo to nie serwer a maszynka do tworzenia pieniędzy :)

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano

Okej spoko sorry molten ogolnie kojazy mi sie z cata ale trudno. w sumie co za problem pobrać wowa z sunwell'a i zmienic tylko realmlista czy znowu molten ma jakiś osobny client? nie grałem na tym serwerze bo to jednym słowem katastrofa jest.

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano

nie clienta osobnego nie ma ale jak już ma z tamtąd to po co z sunwell'a

aha i reksus66 realmilst z głownego folderu czy tego en(i co tam masz)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...