Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o tych 2 Typkach ? Bedzie coś z nich ?


mikii889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem kto to mixował, ale proszę mu przekazać, że się nie udało i lipa wyszła z tego. Przekaz jakiś jest, ale widać, że zależało głównie na flow i rymach. Jeśli będą ćwiczyć i pisać, to na pewno coś z nich będzie. Każdy ma talent, który musi szlifować, jak diament. ;-)

Opublikowano

Nie wiem kto to mixował, ale proszę mu przekazać, że się nie udało i lipa wyszła z tego. Przekaz jakiś jest, ale widać, że zależało głównie na flow i rymach. Jeśli będą ćwiczyć i pisać, to na pewno coś z nich będzie. Każdy ma talent, który musi szlifować, jak diament. ;-)

Z tym flow i rymami to coś im nie wyszło. Nie każdy ma talent lewaku.

dapng_nwhxwwq.png

Opublikowano

Nie wiem kto to mixował, ale proszę mu przekazać, że się nie udało i lipa wyszła z tego. Przekaz jakiś jest, ale widać, że zależało głównie na flow i rymach. Jeśli będą ćwiczyć i pisać, to na pewno coś z nich będzie. Każdy ma talent, który musi szlifować, jak diament. ;-)

 

Najlepiej to zwalić winę na maser...

Zioło w 240p na Szesnastce lepiej brzmiał.

Mes to samo:

 

Opublikowano

Szczerze? Beznadzieja. Ale każdy ma swój gust, może się komuś spodoba. Osobiście to nie wróżę im jakiś większych sukcesów.

1374779867-U977016.png



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...