Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]ProMT2


pijawka 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam gram na serverze ProMT2. Posiadam szamana 250 lvl i ninje 250.

Tylko nie potrafię zrobić eq na szamana. Moc to Pomoc Smoka. Zakupiłem diabelska laske za 20 zł z is.

Robiłem eq z poradników, ale szaman nadal pada.

Bardzo proszę napisac jakie eq zrobić.

1362320439a7.png

Opublikowano

Zbroja :
- 15 odporność na sztylety
- 15 odporność na miecze,
- 15 odporność na dwuręczną
- hp
kd > uchylki, witalności, speeda

Naszyjnik :
- 15 odporność na sztylety
- 15 odporność na miecze,
- 15 odporność na dwuręczną
- hp
- omdlenie/krytyczne uderzenie
Buty :
- 15 odporność na sztylety
- 15 odporność na miecze,
- 15 odporność na dwuręczną
- hp
- omdlenie/krytyczne uderzenie

Kolczyki :
- 15 odporność na sztylety
- 15 odporność na miecze,
- 15 odporność na dwuręczną
- Silny przeciwko ludziom

Hełm :
- Silny przeciwko ludziom
- Regeneracja hp
- Szansa na omdlenie/otrucie

-Odpornośc na magie

Tarcza :
- Silny przeciwko ludziom
- NNO
- Szansa na Odbicie Ciosu
- Szansa na Blok Ciosu

-INT

Broń :
- 2x ludzie
- INT
- Szansa na omdlenie/otrucie
- Szansa na krytyczne uderzenie
- Szansa na przeszywające uderzenie
kd > sury, wojownika, ninjy

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

@UP kolego...nie zapominaj o odporności na magię.W PVP gracze używają prawie tylko skilli więc bony wmienione przezz Ciebie bez niej za wiele nie dadzą.

 

Do autora...Na promt2 is to złodziejstwo.Po co płacić za np. miecz władcy 20zł skoro na serwerze możesz kupić go za 350B?Ja na lajcie w godzinkę mam po 100 brylek więc bardziej opłacalny jest ten sposb.

2912562157.png

 

 

 

Więc nie mów mi,że jestem lagerem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...