Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]: Czemu nie mam opcji w BolStudio, żeby wybrać skina?


superkacpi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... moderator forum Bol`a napisał

 

No, it has been removed for good to avoid problems with Riot.

 

Po przetłumaczeniu :

...

został on na usunięty na dobre, aby nie mieć kłopotów z Riot`em

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano

... moderator forum Bol`a napisał

 

 

Po przetłumaczeniu :

...

został on na usunięty na dobre, aby nie mieć kłopotów z Riot`em

 

W końcu nie wiem jak jest, opcja ta w BoLu nadal jest lecz tylko dla użytkowników VIP:

 

3f1WaTF.png

Opublikowano

a sprawdzałeś dzisiaj czy działa ?

 

Przecież nie było jeszcze update do nowego patcha.

 

A te słowa które cytowałeś są o programie LoL Skins który nie będzie już aktualizowany i nie będzie działał.

Opcja skin hack jest dostępna tylko dla VIP.

Opublikowano

Przecież nie było jeszcze update do nowego patcha.

 

A te słowa które cytowałeś są o programie LoL Skins który nie będzie już aktualizowany i nie będzie działał.

Opcja skin hack jest dostępna tylko dla VIP.

1377185018-U344225.png

nie, no piszę że BoL

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano

1377185018-U344225.png

nie, no piszę że BoL

 

Ale przeczytaj temat, osoba ta prosi o przywrócenie skin hacka dla zwykłych użytkowników ( bez VIPA ) i też do tego odnosi się odpowiedź administratora, skin hack jest usunięty tylko z wersji darmowej.

Opublikowano

@up

 

A no fakt, myślałem że administrator odnosi się ogólnie do Bol`a dla wszystkich użytkowników.

 

@Topic więc bez Vipa skina sobie nie zmienisz.

O ile pamiętam kiedyś były custom skiny.

 

@edit

 

I znalazłem

http://leaguecraft.com/skins

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano

Problemów z riotem? hahahahahaha

 

Sam Riot pisał, że to jest legalne i za to bana nie ma bo to nie daje nam przewagi między innymi graczami (mowa o skinhacku). JEBAĆ DYSTRYBUTORÓW BOLA. ŁASE NA KASE KUTASY.

1372794467-U137250.jpg

Opublikowano

logiczne. kasują skin hacka bo problemy z riotem ale używanie skryptów nie jest problemem? :D


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Riot nie tyka BoL'a, bo przecież sami nie sprzedają skryptów, więc mają wyjebane (innymi słowy,nie tracą na tym kompletnie kasy, wręcz przeciwnie, zyskują, bo sa pewnie osoby które przestały by grać, gdyby BOL nie istniał, a te osoby też wykładają dolary na RP). Do tego o BOL'u jakoś specjalnie wiele osób nie wie, o czym świadczy brak skarg od normalnych userów na ten program.

Zdajesz sobie sprawę, że mam zapisany ten obrazek na kompie? Usuwaj dalej, warna/bana mi nie dasz, bo to co robie pod niego nie podlega
12zuijh.png
Sygna usuwana już 4 razy, ciekawe przez kogo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...