Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zwiększyć raty serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam postawilem serwer na plikach terenzo i coś nie moge zwiększyć ponieważ jak wpisuje w konsolki komendę .

UPDATE player.mob_proto_copy SET exp=exp*10 ;

 

to wgl nic sie nie dzieje błąd wyskakuje .

dajcie mi jak zwiększyć raty fast ! daje 5na profilu .

Opublikowano

bo wpisujesz zapytanie dla tabeli mob_proto_copy a nie dla mob_proto z ktorego kozysta serwer :P

 

uzyj tego zapytania

UPDATE player.mob_proto SET exp=exp*10 ;
Opublikowano

 

bo wpisujesz zapytanie dla tabeli mob_proto_copy a nie dla mob_proto z ktorego kozysta serwer :P

 

uzyj tego zapytania

UPDATE player.mob_proto SET exp=exp*10 ;

dlaczego jak wgralem game1k89 to jest conection refused i jak wpsialem to co napisales :D ?

Opublikowano

jakie txt ?

jak zmienic expa na nowej db ?

kurde wie ktoś bo to pilne

zatrzymaj baze wklej swoje zapytanie kliknij wykonaj pobierz ten porgram do konwertowania

 

http://uploaded.net/file/y0vraj1l

 

wpisz swoje passy do navicata przekonwertuj mob_proto pierw z sql do xml pozniej z xml do txt i wklej do usr/home/mt2/db

 

i resetnij maszyne cala filozofia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...