Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Róznica pomiędzy GM a GA


xChadziukPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GM - Game master

GA - Game admin .

 

Więc roznica jest praktycznie nijaka , oboje mają dostęp do konsoli , /dc , banowanie etc.

Opublikowano

GA zajmuje się również sprawami technicznymi serwera.

GM zazwyczaj tylko organizowaniem eventów, odpowiadaniem na pytania graczy, banowaniem.

Opublikowano

GM - Główny Moderator

GA - Główny Administrator

 

Tak jak up dobrze napisał, jeszcze GA jest jakby założycielem serwera.

Założycielem serwera jest HA, czyli Head Admin :P

GA zajmuje się GM i SGM

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Ga- Ma większe prawa od GM ( Założyciel serwera , Główny technik serwera )

Gm- Ma za zadanie pilnowanie porządku na serwerze , robienie eventów itp

Masz problem z grą metin2 ? .


Prywatne serwery oraz Polski


napisz prywatną wiadmości


Napewno odpiszę :)



Opublikowano

GA ma więcej komend i jest właścicielem serwera

organizuje eventy

GM pilnuje porządku w grze i organizure eventy

Opublikowano

GM ma dostęp do kilku komend i jest bardziej opiekunem serwera.

GA ma dostęp do wszystkich komend i jest szefem serwera.

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Na każdym serwerze są inne rangi, ale tak czy siak GA jest wyżej od GM'a. Są też rangi, które są jeszcze wyżej np. HA - Head Admin.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Jest bardzo dużo rang.Zależy jak to na serwerze jest.Jeżeli jest na nim GA i GM to wiadomo,że GA to założyciel serwera,a GM musi pilnować porządku na serwerze i organizować np. OX itd.

2912562157.png

 

 

 

Więc nie mów mi,że jestem lagerem :D

Opublikowano

Mistrzowie Gry zajmują się utrzymaniem porządku w grze oraz pomocą przy eventach. Mają za zadanie kontrolować rozgrywkę i działać tak, żeby gra była sprawiedliwa. To do nich należy pisać w pierwszej kolejności, gdyż Mistrzowie Gry zajmują się większością spraw związanych z graczami.

 

Super Mistrzowie Gry to osoby będące przełożonymi Mistrzów Gry. Przyjmują odwołania od decyzji GM, przeprowadzają wydarzenia w grze oraz zajmują się bardziej skomplikowanymi problemami graczy. Odpowiadają także za szkolenie nowych Mistrzów Gry. Podlegają bezpośrednio Administracji Gry.

 

Administratorzy to najwyższa instancja związana z grą. Nadają prawa nowym GM, usuwają starych-nieaktywnych oraz biorą udział przy rekrutacji nowych GM. Są łącznikami między resztą Zespołu, a firmą Gameforge. Mają prawo do podejmowania decyzji nieuregulowanych przez Tabelę Kar. Decyzje Administratorów Gry są bezwzględnie ostateczne, odwołania od ich decyzji należy kierować wyłącznie do nich.

 

 

to jeżeli chodzi o PLa.

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

Mistrzowie Gry zajmują się utrzymaniem porządku w grze oraz pomocą przy eventach. Mają za zadanie kontrolować rozgrywkę i działać tak, żeby gra była sprawiedliwa. To do nich należy pisać w pierwszej kolejności, gdyż Mistrzowie Gry zajmują się większością spraw związanych z graczami.

 

Super Mistrzowie Gry to osoby będące przełożonymi Mistrzów Gry. Przyjmują odwołania od decyzji GM, przeprowadzają wydarzenia w grze oraz zajmują się bardziej skomplikowanymi problemami graczy. Odpowiadają także za szkolenie nowych Mistrzów Gry. Podlegają bezpośrednio Administracji Gry.

 

Administratorzy to najwyższa instancja związana z grą. Nadają prawa nowym GM, usuwają starych-nieaktywnych oraz biorą udział przy rekrutacji nowych GM. Są łącznikami między resztą Zespołu, a firmą Gameforge. Mają prawo do podejmowania decyzji nieuregulowanych przez Tabelę Kar. Decyzje Administratorów Gry są bezwzględnie ostateczne, odwołania od ich decyzji należy kierować wyłącznie do nich.

 

 

to jeżeli chodzi o PLa.

Bez zbędnych wymysłów ,konkretnie i na temat

lnbs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...