Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prozba O Zareklamowanie Na Jakims Forum Z Tibia


krzychu660

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Przeprasza zna ktos moze jakies forum z tibia ?? czy moig by ktos zareklamowac mi ten serwer on jest pod tibie 7.6 juz zareklamowalem na dziale tibi ale potzrebuje gdzies indziej a nie che mi sie szukac prosze Moderatorów zeby nie usówali tematu niech tylko mi inni zareklamoja na jakims innym forum z tibia oto probka reklamacju zkopiujcie se ja i zareklamojcie na innym serwie

 

 

Witam I Zapraszam Na Serwer Pod Tibie 7.6 Jest To Serwer Przez Hamachi

 

Oto Linki Potrzebne Do Gry Na Moim Serwerze:

 

http://www.instalki....p2p/Hamachi.php

http://otsoft.pl/?fr...e=download&p=70 na dole jest taki dysk klikacie i pobieracie

http://otsoft.pl/?fr...=download&p=184 tu tak samo na dole klikacie na dysk i pobieracie

 

Część Ogólna

 

Nazwa Serwera: TechnologyOTS

Adres Strony: -----------

Adres Acc Makera: http://5.42.56.249

Adres Foum: www.tibia.net.pl (możliwe że niedzila)

Port Serwera: 7171

Wersja Klijeta: 7.6

IP Serwera: 5.42.56.249

 

Sieci Hamachi:

 

TechnologyOTS

TechnologyOTS-2

TechnologyOTS-3

 

Statystyki Serwera:

 

Czas Online: przez 2 tygodnie bedzie 24/7 a potem jeszcze nie wiem

Ilość Miejsc na serwerze: 500/1000

Szybkość Host'a: 100mb/s

Exp Rate: 1800x

Mlvl Rate: 12x

Skill Rate: 9x

Loot rate: 4/7x

 

Ekipa OTSA (Sprzątajaca)

--GoD: GM Technology

--GM: GM Siwy

Senior Tutor: niema bedom kongursy na zdobycie Seniora

Tutorzy: niema bedom questy i kongursy na zdobycie Tutorka

 

Pozdrawiam i Zapraszam Do Gry

 

 

pisalem kórw... ze zareklamowalem juz na tibi i mam prozbe do przegladajacych to forum zeby na jakims forum z tibia zareklamowali mi ten post a nie kórw... zajeb... mac odrazu warna i kórw.. juz status ostrzerzen rosnie

Edytowane przez krzychu660
×
×
  • Dodaj nową pozycję...