Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MCHarmony FB+Surviwal+NON PREMIUM 50 Slotów


D3x3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam was I zapraszam na nasz serwer! IP servera - 91.121.30.110

White List - Off

PvP - On

Nether - Off

Premium - Off


Powstal nowy server FB+Survival czyli Hard Fb.

Sa 2 miasta oraz 3cie w budowie! Glówny spawn jest w 1 miescie gdzie kupujesz tanią i malą działkę! Po uzbieraniu wystarczającej sumy

możesz przenieść sie do 2 miasta.W 2 mieście zyskasz większą działkę i większy respekt u graczy ponieważ zdobycie takiej sumy nie jest łatwe!

W każdym mieście gra staje sie trudniejsza! Więc rozgrywka na naszym serwerze nie kończy się w 2 dni! Są konkursy takie jak:

Najładniejsza działka:top 10, top 5 i top 3.

Obywać się będą także konkursy League of Legends, najlepsi gracze będą nagradzani na serwerze!


Zarabiać można poprzez sklep lub handel między graczami, lub poprzez prace przy budowie 3 miasta.

W naszej administracji jest 2 H@ 1 Admin 2 moderatorów, szukamy 3 wiec graj u nas zapraszaj znajomych, a może dołączysz do naszej ekipy!

Jesteśmy bardzo profesjonalni,doświadczeni i bardzo powaznie podchodzimy do tego serwera także możecie liczyć na serwer bardzo wysokiej jakosci.

Będziemy także wdzięczni za zwracanie uwag na temat serwera oraz prosimy zgłaszać wszystkie pomysły na urozmaicenie serwera do nas, w końcu robimy ten serwer dla was!

Jest możliwosc kupna vipów oraz Supervipów. Ale nie obawiaj się ten server jest robiony pod zwykłych graczy.

Każda skarga jest zapisywana przez nas w specjalnym notatniku i rozpatrywana w Gronie Administracyjnym!


Serwer bedzie otwarty Dzis wieczorem!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...