Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kogo warto kupić za 3150 PZ.


LegendarnyLuke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lux na 100%, must have. Anivia / Orianna są fajne, możesz kupić blitza, akali... kata chyba też jest za 3150 IP.

 

Zalety... no cóż. Anivia ma stuna i ściane, która dobrze użyta może oddzielić przeciwnika od drogi ucieczki bądź dać ucieczkę Tobie, po śmierci zamieniasz się w jajko i dopóki go nie zbiją możesz się odrodzić z full hp nawet, co czasem przeważa o wyniku wymiany. Weźmy pod uwagę np walkę 1v1 na midzie, w której giniesz pierwszy, ale zabijasz przeciwnika ignitem - Ty się odradzasz z eggnivii, a on ginie na FB powiedzmy. Lux ma snare, na dwie osoby co jeszcze lepsze, slow z e, dosyć przyjemny burst i fajnie farmi się pasywką (dodatkowe magic dmg z aa po nałożeniu marka ze spella na miniony). Ult praktycznie świetny do dobijania, przyjemny harass z E na linii i może fajnie kite'ować enemy team. Orianna jest fajna, ale sam nią grać nie miałem okazji za dużo, więc się nie wypowiadam. Blitz świetny na supporta, jeśli ogarniesz pulle plus podbicie to robisz free kille teamowi, do tego fajny dmg+silence ult... Na ap buildzie ma naprawde przyjemny burst z Q + R. Akali... ciężko nią nie podłapać killi, a jak już podłapiesz to rozpieprzasz. Chory burst i świetna mobilność. Kata trochę mniej mobilna, ale za to ma naprawde powalające dmg.

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

top lane: Xin Zhao, niesamowite dmg.

jungle na aktualną metę za tą cenę: Rammus, za jego sustain.

mid: Lux, wszystko co potrzebna, przy dobrym graczu ciężka do zabicia.

supp: blitzcronk ale że na rankach jest banowany to Sona.

adc: jedyna opcja to Cait :) i jej range.

Opublikowano

Lux.

 

Wszystkie spelle AOE

Nie zżera dużo many

Mobilny

Escape

Harras

Burst

Snear

Klatka

Slow

Dobry przez wszystkie fazy gry

Dobry roamer

Dobry pusher.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Kassadin

 

+ Duże DMG

+ Sfera Nicości zadaje obrażenia na odległość i ucisza cel

+ Piekielne Ostrze przywraca manę, gdy masz kupionego Krwiopijca jest samowystarczalny

+ Puls Mocy Spowalnia przeciwnika i zadaje duże DMG. Combo Puls Mocy i Krok przez Wymiary = Łatwa farma stworów

+ Krok przez Wymiary do Ścigania/Ucieczki

+ W starciach 1 vs 1 pomaga Kamień Pustki Redukuje obrażenia magiczne i zwiększa prędkość ataku

 

- Bez many szybko ginie

Opublikowano

Kassadin:

 

+Damage

+Odnawia mannę za pomocą skilli

+Darmowy flash

+Fajny Passiv

 

-Papier

-Brak manny = Dead

-

Opublikowano

Ja polecam Akali ^^

Ta postać ma wszystko czego trzeba, escape, burst, mobilność harras i sustain ;)

Na początku jest trochę trudna ale po kilku grach można ją ogarnąć

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Xin:

- dobre ganki

- doskok do przeciwnika

- ulti duze dmg , moze byc ozyte do ucieczki poniewaz odrzuca przeciwnikow

- bardzo szybka jungla

- podrzucenie i ogluszenie wroga

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ja bym polecil katarine zagralem 1 normala nia i zrobilem penta killa . Jest dobra na mida ,ucieczki, nie ma many i latwo zabija inne postacie zwlaszcza ap wiec ja polecam nia jest naprawde dobra

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...