Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zdobyć złoto na 5on5?


Prohowkz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytania odnośnie gier rankingowych 3on3.

1.Czy trzeba mieć 5na5 wygranych żeby mieć złoto? Od czego to zależy? jak to wyglądało u was?

2.Jakie postaci najlepiej sprawdzają się na 3on3?

3.Najlepsza postać na jungle 3on3?

 

 

Z góry dzięki ;)

 

Opublikowano

To w jakiej lidze / dywizji będziesz po meczach (nawet 5/5 win) zależy od składu teamu, jeśli będziecie mieli same brązy, to traficie do silveru niskiego, a jeśli same goldy, to nawet z losami wysoki silver będzie. Jakoś tak to leciało.

 

Postacie? Cóż, przede wszystkim offtanki imo, taki stankowany team z dmg naprawde rozpieprza teamfighty, a jest ich pełno na trójkach...

 

Jungle? j4 jest fajny, yi po reworku działa (chociaż strasznie papierowy).

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

kolega 2up w dupie byles gowno widziales wiec nie mow jezeli niewiesz

1.jak wygrasz 5na5 trafisz do golda najprawdopodbniej do g1 / majac w teamie g1 g5 i s3 trafilismy po 5 wygranych do g1 / wydaje mi sie ze zalezy od dywizji pojedynczych osob bo jak bd mial same platyny w teamie to przy dobrych wiatrch trafisz do plat5

2.to zalezy czym lubisz grac i co pikuja przeciwnicy ale polecam na bota postacie w stylu ori/cho/kayle na top cos pod offtanka a jungle to tank z dobrymi gankami

3. j4/vi/xin/cho/elise

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...