Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Na ile wyceniacie i co kupic ;p


polskahaha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak mam 2100 nd do sprzedania jak wiadomo ceny na nm sa jakie są wiec co opłaca sie teraz kupic i co fajnie zejdzie ? Avalon

Mam na sell ztoła tunkie bandy rozbójników u7+7 czysta na ile wyceniacie ja ? Avalon ;p

Opublikowano

Ja bym nie kupował full pudeł sp, bo bardzo ciężko będzie ci je sprzedać. Teoretycznie sprzedając 21 pudeł zarobisz 147 kk,a da się wyciągnąć dużo więcej. Za 525 nd re-handlarze płacą nawet 40kk, więc po dogadaniu się możesz wyciągnąć nawet 160kk za same nd. Popytaj ludzi ile ci dadzą za te 2100 i wybierz najkorzystniejszą ofertę.

Opublikowano

Ja tez nie tracil bym na to czasu, tylko dymek sell tyle i tyle ND

A 2 opcja to kupic medal noshandlarza,-99nd i dymek SELL 2001 (?) ND SZEPT OFY

Ktos pisze ci co chce kupic za jaka kwote, przykladowo 10 pudel sp za 20kk, poniewaz on rehandluje zna sie na cenach i wie co kupic zeby zarobic. no wiec kupujesz te 10 pudel i sam je sprzedajesz na nb. pudla i cena to przyklad ;X

Nie mam polskich znakow, nie moj komp ;<

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Mozesz sobie latwo policzyc. Ludzie mowia ze oplaca sie zwoje, perfumy, pudla, medale.

2100/49=42razy kupisz zwoje (49 nd 10 sztuk)

53*10=420 zwoji

420*325.000(cena 1 zwoju)=136kk

pudel bedziesz mial 21

21*7kk(cena pudla) =147kk

a perfumy nie wiem po ile sa ale sie nie oplaca ale sobie tez sam policz :P

a sprzedajac same nd watpie zebys mial wiecej

70hs.png
Opublikowano

@UP Zwoje sp niskie na Enigmie chodzą od 380k do nawet 410k za sztukę :)

 

Kupuj zwoje i sprzedawaj za 390k, 420 zwoji na Enigmie = 163,8kk :)

Opublikowano

Polecam kupić jak na razie kilka dywanów, tygrysów oraz smoka nossi. poczekać do końca eventu i dopiero wtedy zacząć selać. za takiego tygrysa który teraz jest warty 10kk, potem mozna dostac 15kk wiec chyba warto.
Do tego kup jakieś duperele typu głośniki, dymki, lampy, to też ma popyt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...