Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Dlaczego uważacie, że MC BY Zyczu to KeyLogger.?


780

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

J.w.

@Edit - Nie spamcie tylko: wywal to - keylogger. Podajcie realny powód. I nie piszcie, że Wam ukradł konto, ponieważ gimbaza wypuściła taką plotę.

 

Zły dział? Proszę o przeniesienie.

sbap.png

Sygnatura by squah ;3 B)

Uczeń
Opublikowano

@up multikonto? temat bez sensu

Jakie multi? Chce poprostu wiedzieć co ludzie o tym sądzą...jesli temat bez sensu, to nie odpowiadaj.

sbap.png

Sygnatura by squah ;3 B)

Opublikowano

MC BY ZYCU KEYLOGGER ? PIERWSZE SLYSZE! Podasz mi całą historie o co chodzi bo nie jestem chyba w temacie

Opublikowano

Boże....

Usuńcie ten gówniany temat.
Tyle już tematów i cąłego spamu było o launcherze by Zyczu, że połowa forum była tym zasrana.
NIE MA KEYLOGGERA, A JAK SIĘ BOISZ TO NIE ŚCIĄGAJ! PROSTE.

A co do tematu, to dlatego, że był tam jakiś plik, który wyciągał dane z konta mc.

Opublikowano

Boże....

Usuńcie ten gówniany temat.

Tyle już tematów i cąłego spamu było o launcherze by Zyczu, że połowa forum była tym zasrana.

NIE MA KEYLOGGERA, A JAK SIĘ BOISZ TO NIE ŚCIĄGAJ! PROSTE.

 

A co do tematu, to dlatego, że był tam jakiś plik, który wyciągał dane z konta mc.

 

 

Konta z mc jak wszedles w jego server i server zapamietywal twoj login i haslo do servera nie DO MINECRAFTA I INNYCH SERVEROW!

5vwxw5.png

Uczeń
Opublikowano

JA UWAŻAM, ŻE TAM GO NIEMA..., ALE 50% MPC UWAŻA, ŻE TO MA KEYLOGGERA!

sbap.png

Sygnatura by squah ;3 B)

Opublikowano

Zyczu nie ma keyloggera gówniana plota przez gimbazeeee !.Jakoś ciągle gram i jeszcze mi sie nic nie stało eset smart pokazuje w 100%sprawny plik noto pzdr.Plik zapisuje tylko haslo i login z konta servera mc zyczu by np:Dać skina,pelerynke Takie trudne ?.

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...