Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-TuT]Jak zrobic że by broń była na 3 slocie i jak wyjść z Clanu


p4blo01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłeś broń w is nie umiesz jej założyć na 3 slot ?? To juz nie problem własnie ci to wytłumacze ;)

 

 

 

1. Pierwszy krok wchodzimy w Item Shop ---> Equip

 

 

2. Wybieramy naszą broń w moim przypadku będzie famas i po lewej mamy napisane

3/5 slot ja ustawiam na 3 slot

 

 

3. I gotowe nasza broń jest na 3 slocie możemy się cieszyć grą

 

 

 

 

Doszedłeś do clanu ?? nie podoba ci sie clan i chcesz z niego wyjść i pojawia się pytanie jak ?? teraz ci to powiem

 

 

1 Klikamy May Clan

 

2 Dajemy Leave Clan

 

3 Pojawia nam sie okno i zastanów się czy jestes tego pewien jesli tak porostu dajesz ok , robisz reloga i nie jestes w clanie

 

 

 

Wiadomu tutki nie jakies wypasione ale na poziomie zaczynających gre w WarRocka licze na like

post-356231-0-36819200-1377018570_thumb.png

post-356231-0-26886800-1377018584_thumb.png

post-356231-0-02318100-1377018621_thumb.png

post-356231-0-29425200-1377018631_thumb.png

post-356231-0-85258000-1377018637_thumb.png

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Może te ss'y poustawiaj pod punktami? Będzie czytelniej. To z zakładaniem broni to już było mówione na forum, i to przed chwilą, chyba ktoś Cię do tego zainspirował xD

A to drugie to wystarczy że ktoś zna choć trochę angielskiego

Opublikowano

 

Może te ss'y poustawiaj pod punktami? Będzie czytelniej. To z zakładaniem broni to już było mówione na forum, i to przed chwilą, chyba ktoś Cię do tego zainspirował xD

A to drugie to wystarczy że ktoś zna choć trochę angielskiego

 

 

hehe być moze ,a ja kby ktos nie znał ang ? ;)

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Niezbyt tutek przydatny, każdy kto wejdzie w zakładkę clanu będzie wiedział, że Leave Clan to znaczy opuścić clan, samo leave.. :)

Co do pierwszego "tuta" to każdy chyba wie jak dać na 3 slot broń, może napiszemy tutki jak założyć strój, jak przełączyć broń na 2 slot podczas gry a możesz jeszcze jak biegać ^^
Zastanowimy się.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...