Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cwiczenia gimnastyczne w domu


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc.Wiecie moze jak mozna schudnac ? Niemam zamiaru wychodzic z domu.Chce te cwiczenia robic wlasnie w domu.Jakie cwiczenia wykonywac ? Ile ich wykonywac? Jak czesto je wykonywac? Chcialbym tez wyrzezbic ''kaloryfer'' czy jak to tam sie zwie.Moze i mam ''leciutką'' nadwage ale ''brzuszek'' jest.

 

Jak mozecie opiszcie to co mam robic nie podawajcie zadnych skrotowych nazw tych cwiczen

 

Edit : Mhm ^^ Komputerek forever :> Ile tych brzuszkow robic dziennie.Co jaki czas

 

Wzrost z 1,70

Waga 61kg.

ie068n.jpg
Opublikowano

Niemam zamiaru wychodzic z domu.

 

Aha?

only komputer forever.

 

Brzuszki Ci wystarczą.

 

Edit:

 

Brzuszków robić tyle ile dasz rady zrobić, polecam stronę

http://www.miesniebrzucha.pl/

 

Tam nasz zaplanowane już wszystko dopasuj tylko do siebie.

Polecam również z tej samej strony ćwiczenia na pompki.

Regmannn

Opublikowano

Czesc.Wiecie moze jak mozna schudnac ? Niemam zamiaru wychodzic z domu

1) Mniej komputera.

2) Mniej jedzenia.

 

Siedząc cały dzień w domu,trochę utrudniasz sobie schudnięcie.

Opublikowano

Polecam ci ćwiczenia Mel B. To jest taka fajna babka co w telewizji pokazywała ćwiczenia. Na YT są chyba wszystkie programy. Polecam też 6 Weidera (AEROBICZNA(?) SZÓSTKA WAIDERA).

 

@edit Ćwiczenia nic nie dadzą jeśli nie będziesz się zdrowo odżywiał i polecam czasami wyjść na spacer dla zdrowia.

Opublikowano

Chciałbym dodać,że brzuszki wyrabiają mięśnie,ale nie spalają tłuszczu.

I co do A6W,radziłbym poczytać też o jej szkodliwości.

Opublikowano

Gówno się znacie .

Chłopaku nie słuchaj rób przez miesiąc brzychy 3/4 razy w tygodniu żeby mięśnie wzmocnić a potem się weź za absII.

 

przysiady sobie też możesz robić ale bez obciążenia trochę słabo efektywne a po 2 trzeba to dobrze technicznie robić.

 

Ogólnie 2 rodzaje pompek rób i brzuszki a potem abs II .

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Bez wychodzenia w domu to ja nie wiem.

Ogólnie najbardziej Ci polecam basen lub bieganie (to uprawiam), a na mięśnie siłkę.

W domu rób brzuszki wg. własnego treningu najlepiej.

Możesz spróbować a6w, ja robiłem, ale lepiej pójść na siłkę.

Opublikowano

Bez wychodzenia z domu rly? (możesz wyjść w nocy nikt cię nie będzie widział;x)

Basen-wanna

Bieganie-korytarz

 

Siłownia-klawiatura mięęśnie palców

Opublikowano

Gówno się znacie .

Chłopaku nie słuchaj rób przez miesiąc brzychy 3/4 razy w tygodniu żeby mięśnie wzmocnić a potem się weź za absII.

 

przysiady sobie też możesz robić ale bez obciążenia trochę słabo efektywne a po 2 trzeba to dobrze technicznie robić.

 

Ogólnie 2 rodzaje pompek rób i brzuszki a potem abs II .

Co ty kurwa jebiesz ? Admini powinni dawać ban za wprowadzenie błąd .

 

Co do tematu .

Jest tłuszcz na brzuchu musisz go zredukować bo chodź byś miał mięśnie to będą przykryte tłuszczem .

Brzuszki to sobie możesz wsadzić wież razem z A6w i abs - skad to się wzięło ?

 

Najlepszym ćwiczeniem będzie martwy ciąg bądź przysiad - brzuch pełni rolę stabilizatora .

Możesz też wykonywać specjalne spięcia lub podciąganie nóg w zwisie na drążku 3x25

NIE MOZNA CWICZYC JEDNEJ PARTII .

PoDAJ WAGĘ I wzrost .

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Po pierwsze to hamburgery i inne gowno podobnego gatunku zostaw w MC donaldzie

 

Jedz tylko zeczy mało kaloryczne

warzywa ,owoce i mięso z kury najlepiej

ciężko będzie schudnac w domu :)

bo trzeba biegać zeby ten tluszczyk się spalił :)

ale biegaj np. jeżeli mieszkasz w bloku to biegaj po schodach :D (tylko się nie wypierdol) :D

lub gdzieś po domu biegaj

a ćwiczenia to pompki i brzuchy

41196912334212939960.png


Opublikowano

Czesc.Wiecie moze jak mozna schudnac ? Niemam zamiaru wychodzic z domu.Chce te cwiczenia robic wlasnie w domu.Jakie cwiczenia wykonywac ? Ile ich wykonywac? Jak czesto je wykonywac? Chcialbym tez wyrzezbic ''kaloryfer'' czy jak to tam sie zwie.Moze i mam ''leciutką'' nadwage ale ''brzuszek'' jest.

 

Jak mozecie opiszcie to co mam robic nie podawajcie zadnych skrotowych nazw tych cwiczen

 

Edit : Mhm ^^ Komputerek forever :> Ile tych brzuszkow robic dziennie.Co jaki czas

 

Wzrost z 1,70

Waga 61kg.

Po pierwsze to niemasz nadwagi ; ) Ja osobiście byłem u lekarza i powiedziała* że jak masz wzrost np tak jak ty 1,70m to powinneś ważyć 70kg ja tam mam kilka kilo nadwagi ale sie niespinam jest z kim iść na dwór to ide niema to nie ide i tyle ja na 100% nie będe robił brzuszków bez przymusu :D Jak już to na siłke z kolegami.

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Brzuszki robisz. Najlepiej rano wieczorem :) Po 10/`15 potem stosunkowo więcej! Oczywiscie malo jesc!

d2dp.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ściągnij taki program, który liczy ilość kliknięć myszką. Pod koniec dnia będzie to dla ciebie liczba brzuszków które masz wykonać :)

 

Szczerze, to Ty nie chcesz schudnąć :)

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Ciężko stwierdzić co możesz tylko w domu robić , na pewno brzuszki ,pompki i jakieś cwiczenia .

Pozdrawiam.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...