Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EpicSV [Spawn-Wioska][Innowacyjne rozwiązania][Magazyny dla graczy][Wymiana przedmiotów u NPC][Gildie]


Antansher

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(Reklama na szybko, nie długo będzie oprawiona graficznie)
Witam,

Dzisiaj chciałbym zaprezentować serwer Survival + frakcje z domieszką RPG o nazwie EpicSV!

Serwer ten w założeniu ma być Survivalem lecz rożne rzeczy dopełniające ten serwer, sprawiają że można ten serwer nazwać RPG'iem.

Teraz trochę więcej konkretów.

Na serwerze są rzeczy takie jak:

- Polski plugin na gildie /gildia help

- TNT niszczy obsydian (Trzeba użyć 4 TNT)!

- Dropy spasowane z rzeczywistym występowaniem rud!

- Handel z NPC!

- Magazyny dla graczy (W fazie testów)!

- Aukcje (W fazie testów)!

- Wyższa kultura na czacie! (Blokowanie przekleństw itd)

- Plecaki dla VIP!

-- Oraz wiele innych, wejdź i sprawdź! --

Informacje:

Sloty: 40

IP: s130.csrv.pl:14953

Wersja gry: 1.6.2

Launcher/ Mody? : Nie!

Premium: Nie!

Ekipa:

Właściciel - Dash

Pozdrawiam.

SS'y

 

vvmZR2Kh.png
DSgF6nbh.jpg
HS6o6XC.jpg

 

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hahahaha serwer do kitu dostałem bana jak mnie zabił zombie Banned:x-ray hehehe niezła administracja Nie polecam.

Niezła Administracja? Powiadasz. Może zacznij od siebie. Co ciekawe, byłem na vanishu i się tepłem do ciebie :). Patrzyłem jak zeszedłeś, sobie prosto w dół, i magicznym sposobem znalazłeś spawner Zombie. Potem tunel w bok i kolejny spawner zombie! Wow ale magia, ja wpisałem komede /kill :) i potem ban ;-). Pozdro na serwerze, pisałeś że masz 17 lat. Lecz sądzę że max 15. :)

Samsung Corby > Samsung Delphi > Xperia mini pro (sk17i) > Galaxy Mini2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...