Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak enchantowac wiecej niz mozna?.


L3siak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszystkich w moim #2 TuT w tym TuT chciałbym przedstawić jak zrobić w zbroji lub mieczyku lub czym kolwiek do ulepszenia wiecej enchantow niz mozna

 

Wiec zaczynajmy!

 

Pierwsze co musimy posiadac to opa na serverze czyli /op nick gracza

 

Nastepnie wpisujemy komende /enchant i powinny nam sie wyswietlic lista enchantow(Zalezy od servera ilosc) Aby dodać do naszego protection 4 np fire protecion w spodniach bierzemy nasze spodnie do reki i wpisujemy komende /enchant protection 4 a nastepnie /enchant fire protection 4 wtedy mamy spodnie z prot 4 i fire prot 4 :) aby dodać do nie np odporność na wybuch wpisujemy /enchant blast protection 4 a gdy chcemy przed strzalami /enchant proj prot 4

To tyle! Zapraszam do komentowania i podarowania mi + i gwiazdek na profilowym ;3, to wspomaga do tworzenia kolejnych TuT'ów

5vwxw5.png

Opublikowano

Jezu ja myślałem ,że to zwykły gracz może .... Bezsensowny poradnik tyle to każdy admin wie

Zwykły gracz może tylko z opem ...

 

Nie przydatne, wszyscy to znają... kolejny z pseudo tutów? ;/

Nie wszyscy ;> Wiec dlaczego nie widzialem takie tuta? ;/

5vwxw5.png

Opublikowano

 

 

 

Nie wszyscy ;> Wiec dlaczego nie widzialem takie tuta? ;/

 

 

 

BO WSZYSCY TO WIEDZĄ! Ten tutorial jest nie przydatny, nie rozumiesz?

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Słaby pseudotut, każdy o tym wie. Kolory jebią po oczach. Pseudotut wykonany słabo.

I jeszcze prośby o + na profilu, hahaha!

Brak sygnatury. :3


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...