Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nikt nie może się połączyć na mój serwer hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ^^
Ustawiam serwer na hamachi na plikach serwerowych od Taki_Niesmialy, jednak po konfiguracji wszystkiego tylko mi działa strona internetowa i mogę się połączyć z serwerem gry.

gVrFt1V.png

To moja konfiguracja.. jest wszystko tak jak miało być, zaraz po tym wstukałem /etc/rc.d/netif restart, i uruchomiłem jeden kanał.
Żadna osoba prócz mnie nie jest w stanie się połączyć ze stroną internetową używając mojego IP z hamachi'ego.
W konfiguracji kart sieciowych wirtualnej maszyny jest tylko Hamachi Network Interface

Czy muszę port fowardować mój router, czy to nie jest wymagane na hamachi? (zaraz zrobię edit jak tylko 'uwolnię' porty)...
W każdym razie, dzięki za ewentualną pomoc ^^

~Evan

Zapro na mój profil :D

 

sygnaturaw.png

Opublikowano

Nie, tylko z końcówką .100 z mojego komputera, normalna nie działa. Localhost też nie.

Zapro na mój profil :D

 

sygnaturaw.png

Opublikowano

Jeśli działa u Ciebie .100, a nie działa normalna, To masz problem z portami.

Zobacz, czy w portmapie masz dobre porty i IP

Opublikowano

zobacz czy masz port map i launchera pod hamachi i czy inni maja ustawione twoje id z normalna konicowka

 

jak cos pisz pod 47788929 pomoge

Opublikowano

W portmapie jest wszystko na 25.83.240.100 i powłączane (zielone znaczniki)

Znajomi z hamachi'ego dalej nie mogą się podpiąć :c

Zapro na mój profil :D

 

sygnaturaw.png

Opublikowano

Mi na chwilę obecną chodzi tylko o stronę internetową, nie mogą się połączyć w ogóle w przeglądarce ze stroną od rejestracji.. czyli mojego IP z hamaka..

Zapro na mój profil :D

 

sygnaturaw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...