Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL]Kwadratowe Parówy. Autorskie pluginy.


krzyzan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ;)




Chciałbym Wam zaprezentowac serwer a'la kwadratowa masakra sezon 4.


Serwer zaopatrzony jest w autorskie pluginy które udoskonalają grę ;)


Serwer jest No premium.


Dodatkowo minimalny wiek wynosi 15 lat !


Będą wyjątki ;)




Wzór podania:


Wiek:


Nick:


Dlaczego nasz serwer?:


Kanał YT:


Czy będziesz nagrywał:


Opublikowano

 

Wzór podania:

Wiek:16

Nick:Prikrize

Dlaczego nasz serwer?:A czemu nie

Kanał YT:nie

Czy będziesz nagrywał:nie

 

halooo

Wbijaj ! 5.9.120.149:26334

Opublikowano

Wzór podania:


Wiek: 15


Nick: MaRsOnIx


Dlaczego nasz serwer?: Bo nudy nie innych po prostu inne sa nieogarniete..


Kanał YT: MaRsOnIxPL


Czy będziesz nagrywał: Mozliwe..


Opublikowano

Wiek: 15


Nick: AnItsMe


Dlaczego nasz serwer?: Bo chcę grać na KM, a to 1 serw, który zauważyłem;d


Kanał YT: AnIsMeLBN


Czy będziesz nagrywał: nie

61911764369359525958.png

Opublikowano

 

Wzór podania:

Wiek: 15

Nick: MaRsOnIx

Dlaczego nasz serwer?: Bo nudy nie innych po prostu inne sa nieogarniete..

Kanał YT: MaRsOnIxPL

Czy będziesz nagrywał: Mozliwe..

 

 

 

Wiek: 15

Nick: AnItsMe

Dlaczego nasz serwer?: Bo chcę grać na KM, a to 1 serw, który zauważyłem;d

Kanał YT: AnIsMeLBN

Czy będziesz nagrywał: nie

Dodani ;) IP w poście wyżej :3

Opublikowano

Dodani ;) IP w poście wyżej :3

Nie zostalem dodany jeszcze raz moj nick mc : MaRsOnIx

PS: (Nie uzywam Polskich znakow bo mi sie teraz cos zbugowaly xdd)

Opublikowano

Wzór podania:

Wiek: 18, 17

Nick: MrMarsi1 oraz tgkubus_pl


Dlaczego nasz serwer?: Jest strasznie mało serwerów tego typu, a takie właśnie bardzo lubimy. Dodatkowo serwer wydaje się być normalny, ponieważ "rekrutujesz" jedynie od 15 lat no i oczywiście wyjątki;D


Kanał YT: Mam, ale nie używam.


Czy będziesz nagrywał: Nie, nie będziemy nagrywać

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Nie zostalem dodany jeszcze raz moj nick mc : MaRsOnIx

PS: (Nie uzywam Polskich znakow bo mi sie teraz cos zbugowaly xdd)

Już dodaję ;)

 

 

Wzór podania:

Wiek: 18, 17

Nick: MrMarsi1 oraz tgkubus_pl

Dlaczego nasz serwer?: Jest strasznie mało serwerów tego typu, a takie właśnie bardzo lubimy. Dodatkowo serwer wydaje się być normalny, ponieważ "rekrutujesz" jedynie od 15 lat no i oczywiście wyjątki;D

Kanał YT: Mam, ale nie używam.

Czy będziesz nagrywał: Nie, nie będziemy nagrywać

Dodani

 

@ref

Opublikowano

Wiek: 20


Nick: Bobu


Dlaczego nasz serwer?: Ponieważ nie mam gdzie grać i poprostu wracam do mienecrafta ;d


Kanał YT: TheBobu13


Czy będziesz nagrywał: Moze live (nigdy nie nagrywalem ^^ )


Opublikowano

 

Wiek: 20

Nick: Bobu

Dlaczego nasz serwer?: Ponieważ nie mam gdzie grać i poprostu wracam do mienecrafta ;d

Kanał YT: TheBobu13

Czy będziesz nagrywał: Moze live (nigdy nie nagrywalem ^^ )

Dodany :3 IP wyżej podane ;)

Opublikowano

Wzór podania:


Wiek: 15


Nick: PiotrekxK


Dlaczego nasz serwer?: Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra, jestem ogarnięty dobrze znam polszczyznę.


Kanał YT: Mam ale nie nagrywam w chwili obecnej.


Czy będziesz nagrywał: Nie.


Opublikowano

 

Wiek:13

Nick:Majka

Dlaczego nasz serwer?:Bo lubię się bawić z innymi na kwadratowej masakrze

Kanał YT:Może zrobię

Czy będziesz nagrywał: Może : )

 
Opublikowano

Wiek:15


Nick:Trikolos


Dlaczego nasz serwer?:A czemu nie


Kanał YT:Nie mam


Czy będziesz nagrywał:nie


[√] 50 postów
[√] 100 postów
[√] 250 postów

[√] 500 postów

[x] 800 postów

Opublikowano

Wiek:15lat


Nick:1H4TECR33P3R5


Dlaczego nasz serwer?:Ponieważ narazie nie ma takich serwów a chętnie bym sobie zagrał


Kanał YT:Narazie nie mam filmów


Czy będziesz nagrywał:1 film może nagram na tym serwie


30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Wiek: 17

 

Nick: ViolanNutria

 

Dlaczego nasz serwer?: Długo się staram o możliwość składania podań w dziale publikacji, a że chciałem zagrać na KM4 to dlatego :)

 

Kanał YT: Chwilowo nie posiadam

 

Czy będziesz nagrywał: Być może

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Wiek: 16


Nick: Sqart


Dlaczego nasz serwer?: Szukam jakiegoś serwera na którym pogram dość długo, ze nie przyjdzie jakiś grifer i wszystko rozwali.


Kanał YT: Mam


Czy będziesz nagrywał: Być moze :)

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

 

Wzór podania:

Wiek: 15

Nick: PiotrekxK

Dlaczego nasz serwer?: Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra, jestem ogarnięty dobrze znam polszczyznę.

Kanał YT: Mam ale nie nagrywam w chwili obecnej.

Czy będziesz nagrywał: Nie.

 

 

 

Wiek:13

Nick:Majka

Dlaczego nasz serwer?:Bo lubię się bawić z innymi na kwadratowej masakrze

Kanał YT:Może zrobię

Czy będziesz nagrywał: Może : )

 

 

 

Wiek:15

Nick:Trikolos

Dlaczego nasz serwer?:A czemu nie

Kanał YT:Nie mam

Czy będziesz nagrywał:nie

 

 

 

Wiek:15lat

Nick:1H4TECR33P3R5

Dlaczego nasz serwer?:Ponieważ narazie nie ma takich serwów a chętnie bym sobie zagrał

Kanał YT:Narazie nie mam filmów

Czy będziesz nagrywał:1 film może nagram na tym serwie

 

 

Wiek: 17

 

Nick: ViolanNutria

 

Dlaczego nasz serwer?: Długo się staram o możliwość składania podań w dziale publikacji, a że chciałem zagrać na KM4 to dlatego :)

 

Kanał YT: Chwilowo nie posiadam

 

Czy będziesz nagrywał: Być może

 

 

 

Wiek: 16

Nick: Sqart

Dlaczego nasz serwer?: Szukam jakiegoś serwera na którym pogram dość długo, ze nie przyjdzie jakiś grifer i wszystko rozwali.

Kanał YT: Mam

Czy będziesz nagrywał: Być moze :)

5.9.120.149:26334 Dodani !

Opublikowano

Wersja arabska:

Wiek: تسعة عشر

Nick: CampeR_Thc

Dlaczego nasz serwer?: لا أعرف

Kanał YT: jin9944

Czy będziesz nagrywał: أعتقد ذلك

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wersja Polska:

Wiek: 19

Nick: CampeR_Thc

Dlaczego nasz serwer?: Nie wiem

Kanał YT: jin9944

Czy będziesz nagrywał: Myślę że tak

Opublikowano

Bez AuthMe (register, login) ? Teraz właśnie ktoś mi się wkradł na konto (pare dni temu) ... Naprawcie to

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: 1krzys1

Dlaczego nasz serwer?: Gdyż ależ ponieważ,lubie serwery tego typu


Kanał YT: Tak,Mr1krzys1 oraz Twitch taki sam ;)

Czy będziesz nagrywał: Streamował prędzej ;)

KckC7.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...