Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Szukam serwera podobnego do LC Odiseum.


grandmasterg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dlaczego odchodzisz z odiseum?

Bo ja juz wiem kochany!

Moj cel osiagniety i pamietaj ze jestes dalnem i nie tylko parszywym zlodziejem !!!

Nieopodawajcie mu dobrych serwerow bo zacznie krasc zaczynac a i narobi z 50 postaci i na kilku bedzie pisal jako kobieta a na innych mezczyzna!

Ic czlowieku spi... Mi z oczow nigdy nieprzestane ci truc twojej obesranej dupy krotko mowiac masz przesrane!!!!

Ps po co konczysz gre na odi jak coraz wiecej polakow gra

Opublikowano

 

A dlaczego odchodzisz z odiseum?

Bo ja juz wiem kochany!

Moj cel osiagniety i pamietaj ze jestes dalnem i nie tylko parszywym zlodziejem !!!

Nieopodawajcie mu dobrych serwerow bo zacznie krasc zaczynac a i narobi z 50 postaci i na kilku bedzie pisal jako kobieta a na innych mezczyzna!

Ic czlowieku spi... Mi z oczow nigdy nieprzestane ci truc twojej obesranej dupy krotko mowiac masz przesrane!!!!

Ps po co konczysz gre na odi jak coraz wiecej polakow gra

 

Odchodze bo szukam czegoś nowego, szczerze łatwieszego. Czegoś na odpoczęcie po lekcjach :D Za niedługo rok zskolny :) A i prosze nie wyzywaj tak na forum :) Dzięuje dobranoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...