Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Sugestia] Zmiana subforum na dział


Monekorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

 

Mam propozycję aby lokalizacja Margonem zamiast subforum stała się działem.Jest to świetna gra i gra w nią na prawdę dużo polaków lecz z powodu,że

znajduje się ona w "Via ww" nie każdy może ją zauważyć.Wielu graczy tej gry wie,że istnieją do niej sposoby na pieniążki itd.

Gdyby jeszcze ktoś jej nie znał daję recke

Margonem to polska gra MMORPG. Patrząc na stronę graficzną
tej gry, można dojść do wniosku, że oprawa jest uboga i brzydka. Gdy jednak
pogra się trochę dłużej to wrażenie to znika. Zamiast tego pojawia się zachwyt.
Ktoś spyta: jak można się zachwycać prostą grafiką 2D? Sam nie wiem, ale wydaje mi się, że wpływa na
to jej niesamowity klimat. Rzeczą, która ułatwia wsiąknięcie we wspaniały świat
Margonem jest to, iż nie wymaga ona ściągania żadnych plików. Zabawa odbywa się
wyłącznie za pośrednictwem przeglądarki.

 

Rozgrywka


wyróżnia się ona wcale na tle innych gier tego typu.. Przy rejestracji tworzymy
swoją pierwszą postać, przedtem musimy wybrać profesję oraz serwer, na którym
będziemy grać. W grze możemy zostać: wojownikiem( w walce wykorzystuje broń
białą oraz tarcze), magiem( walczy magią), łowcą( do rozprawiania się z wrogami
wykorzystuje z łuk), paladynem( podobnie jak wojownik walczy przy użyciu broni
białej i tarczy, dodatkowo potrafi w pewnym stopniu posługiwać się magią),
tropicielem( połączenie łowcy z magiem- strzela magicznymi strzałami) i tancerzem
ostrzy( walczy dwoma mieczami). W Margonem jest dziesięć serwerów: siedem
zwykłych, Zemyna( beta nowego silnika gry, dostęp do tego serwera mają weterani
świata margonem), Perkun( serwer PVP, główną cechą różniącą ten serwer od
innych jest ciągła walka między profesjami) i Nerthus( serwer fabularny, za grę
na nim trzeba zapłacić realnymi pieniędzmi, jednak cena nie jest wygórowana, a
w zamian można wiele zyskać). W grze głównie skupiamy się na nabijaniu lvl
naszej postaci. Możemy to robić zabijając potworki oraz wykonując questy( jest
ich w grze całe mnóstwo!). Zabawę możemy urozmaicić polując na elity oraz herosów,
są rzadko spotykane, dużo silniejsze od zwykłych potworów i wypadają z nich
cenne przedmioty. Co do przedmiotów, w grze są ich cztery typy: zwykłe
unikatowe, heroiczne i legendarne. Walka w grze odbywa się w systemie turowym,
który nie każdemu przypada do gustu. Dużą zaletą gry są klany( w większości
podobnych gier nazywane gildiami), których w grze jest całe mnóstwo. Prowadzą
one wojny, zawierają traktaty, itp.

 

2912562157.png

 

 

 

Więc nie mów mi,że jestem lagerem :D

Arcymistrz
Opublikowano

Piszecie, że jest mała aktywność, a popatrzmy na dział District, Guild Wars czy nawet War Thunder.

Jestem na tak.

 

Niestety nie mam za dużo możliwości aby promować grę, a ona rozwija się bardzo dynamicznie. Po utworzeniu z chęcią przyjąłbym pieczę na działem i starał się zachęcić ludzi do gry.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...