Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] FB łowiący na trawie METIN2 PL


adi93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam

FB łowiący na trawie METIN2 PL

patrzyłem w spisie, pobieralem i żaden nie łowi na trawie + to że nie działa nawet nad wodą

Metin2bob ma chyba fb ale tylko na 4 h ? Tak ?

Więc szukam innego fb łowiącego na trawie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

97fb15378ae0.jpg

 

Pomogłem ? Zamiast klikać mi na plus lepiej kliknij na ten link http://www.pajacyk.pl i pomóż innym tak jak ja pomogłem tobie ;)

 

Moje tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/316943-tut-blokada-hs-w-windows-7-bez-firewalla/ - Blokowanie HS na Windows 7 bez instalacji firewall'a

Opublikowano

Na Pl'u nie działa już Fish Bot jeżeli działa łatwo idzie bana wyrwać :)

Opublikowano

Głupoty gadasz bo działą i to doskonale ten z kamera ;p

Potrzebuje takiego jedynie który łowi na trawie.

 

 

PS. Privy to dno... grasz grasz i nagle ci serwer zamykają

97fb15378ae0.jpg

 

Pomogłem ? Zamiast klikać mi na plus lepiej kliknij na ten link http://www.pajacyk.pl i pomóż innym tak jak ja pomogłem tobie ;)

 

Moje tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/316943-tut-blokada-hs-w-windows-7-bez-firewalla/ - Blokowanie HS na Windows 7 bez instalacji firewall'a

Opublikowano

Nie wiem, który z tych będzie łowił na trawie, ale masz:

--> KLIK <--

 

--> KLIK <--

 

PS Jeżeli żaden z tych nie zadziała próbuj m2boba pobrać i wtedy spróbuj, a jak nie zadziała to już sam nie wiem ;(

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

KamerMod tak działa ;)

Niedawno w to się bawiłem.

Mianowicie, ktoś pisze na @! i auto-odpis robiłem.

Da się też ustawić właśnie, że jak ktoś do Cb pisze to bot odpisuje np. Nie mam czasu, nQ!

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...