Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineZ [Plecaki][Questy][Karabiny][Clany][Bossy][Zombie mutanty][Postapapokaliptyczny świat][P/N-P][1.6.2] Jedyny taki w Polsce! |SpecGRY|


MrPatrikson

MineZ  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasz texture pack (na wersję 1.6.2) 32x

Pobierz: http://speedy.sh/ZP8vc/Zombie-Texture-SpecGRY.zip

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/2943d70ef746d212a2eb89901066a9ff0a7bb8d1934667e0d6a73c2b04475a53/analysis/1377019601/

 

 

 

 

 

 

04960364708670941645.png

29617813013547244966.png

 

 

 

 

  • ;) IP Serwera:
  • 83.168.74.40:25566

 

 

 

 

xDSpecyfikacje:

  • Typ: MineZ - Zombie Apocalypse
  • Premium: Nie! - każdy może u nas grać, bez wyjątku!
  • Sloty: 100
  • Biała Lista: Nie! - za dużo problemów, jak wyżej może grać każdy!
  • Potwory: Tylko zombie (są one ulepszone, więcej życia, większe obrażenia, mega szybkie, chodzą w grupkach, wrażliwe na hałas)
  • Pogoda: Tylko noc! - idealnie dobrany klimat jest właśnie tylko w nocy, także wybrałem tą opcje :)

 

 

 

:) O serwerze:

  • *Na serwerze jest 9 rodzajów broni m.in: AK-47, Bazooka, Granat, Deset Eagle, Snajperka, Flashbang
  • *Na serwerze są plecaki! - Tak możesz przechowywać swoje przedmioty w plecaku, ma on 18 miejsc.
  • *Na serwerze panuje tylko noc! Daje to idealny klimat serwerowi, wierzcie mi :]
  • *Na serwerze jest poziom "Staminy", gdy chodzisz, skradasz się, biegasz spada on w dół, dlatego musisz go uzupełniać wodą
  • *Na serwerze znajdziesz "Bandaże", możesz nimi leczć swoich przyjaciół, gdy oni mają małą ilość zdrowia
  • *Na całej mapie serwera, są wioski, miasta, autostrady, wyspy, osiedla - Oczywiście to wszystko jest opuszczone, możesz się tam kwaterować, obrabować innych graczy i wiele, wiele więcej!
  • *Więcej nie będę rozpisywał, gdyż jest to niespodzianka!

 

 

:DKilka Screenshotów:

 

 

Pozdrawia team SpecGRY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 sierpnia, odbędzie się losowanie 3 kont VIP!

Co zrobić? Wystarczy napisać swój nick pod tematem!

Każdy ma szansę wygrać, prawda?

Powodzenia!

 

 

 

 

 

Na serwerze zostało dodane już 30 questów! Także będzie co robić :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TeamSpeak3: ts.specgry.pl

 

 

 

 

 

Na serwer zostały wprowadzone nowe dźwięki!

 

 

 

 

 

Na serwer został dodany plugin, gdy trzymamy pochodnie, obok nas jest jasno :)

 

 

 

 

 

Na serwer zostal wprowadzony OtherDrops, wszelkie rudy wypadają ze stona, musi być jakieś zabezpiecznie przed x-Rayem :) (nie martwcie się, szanse na wypadnięcie surowców są dobre)

 

 

 

 

Na serwer zostały wprowadzone aż 24 serduszka życia, pewnie spytasz... "kurde, to będzie za łatwe" wręcz przeciwne, będzie idealnie biorąc pod uwagę obrażenia z Karabinów, i obrażenia zombie :)

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oczywiście że bez problemowo, gdybym mógł, nawet teraz bym otworzył serwer. Lecz beta testerzy jeszcze szukają niedociągnięć.

Pozdrawiam, i zapraszam!

Opublikowano

Już wrzucam texture packa którego możecie zobaczyć na zdjęciach :)

Bez niego nie gra się tak przyjemnie ^.^

 

(Ale snajperka robi rozpi*rdol, mówie wam :D)

Opublikowano

OtherDrops ? Czyzby jakieś kopanie ?

 

 

Były podobne, ale nie odpaliły, a jedne cały czas się trzymają ale na 1.5.2. To będzie przełom jezeli ten wystartuje na 1.6.2 :D

 

A no i biorę udział w losowaniu (ale i tak zawszę mam pecha :< ) Nick : Sqart

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Oczywiście, będzie można kopać, rozwalać :) no bo pomyślcie... głupio by było tylko chodzić z miejsca na miejsce i walczyć prawda?? :]

 

W temacie został dodany nasz texture pack :)

Opublikowano

Uwierz mi że na prawdę nie.. dlatego tnt oraz zapalniczki zostały zablokowane. Jeżeli nawet miałby ktoś rozwalać kilofem chociażby jeden budynek, zajęło by mu to z dobre 3 godziny, a jest ich na mapie setki :]

Opublikowano

Bronie kupujemy poprzez komendę. Jedna kosztuje 100$, inna 200$ a znów inna 20$ :]

Każda broń ma swój magazynek, i ilość strzałów w nim. Każda broń ma inny DMG.

Na prawdę, jest to zajebista rzecz.

 

 

 

@squart

to wkońcu świat postapokaliptyczny, tu ma być MASAKRA! haha pompa :]

 

Pozdrawiam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...