Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] PopCraft 2013 [PVP][RPG][Heroes][NO MODS!][NAGRODY!][QUESTY][AUTORSKIE PLUGINY]


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1376945873-U277415.png

Trailer Serwera

Start serwera 08-20-2013 lub 08-21-2013 o godzinie 22:00!

Mam przyjemność Wam zaprezentować serwer o nazwie "PopCraft".

Serwer ten będzie charakteryzował się profesjonalną oraz doświadczoną obsługą z wieloletnim doświadczeniem związanym z prowadzeniem serwerów minecraft.

Na serwerze spotkacie przede wszystkim:

-Walki PVP

6ucf.png

-Rozgrywki Paintball

-Rozgrywki DeatchMatch

-Rozgrywki Capture the flag

-Mob Areny

-Areny Spleefa

vcpj.png

-Surviwal poza terenem miasta!

1ct.png

-Nagrody za grę na serwerze

-Liczne eventy

-Wątki RPG

-Rozbudowana ekonomia serwera
-Nowatorski system zabezpieczeń własności

utkc.png

-Questy

-Polski system gildijny

-Innowacyjne zabezpieczenia przed chiterami!

gjh9.png

-Rozbudowany system awansów

-System walk z bossami

-Bardzo rozbudowane miasta z ogromnymi budowlami, które ciągle są budowane!

3m3m.png

-System pakietów startowych dla poszczególnych rang

-Rozmaite prace dzięki którym będzie można zarobić pieniądze!

-Możliwości których nie znajdziecie na innych serwerach

k500.png

I wiele wiele więcej!

Start serwera 08-20-2013 lub 08-21-2013 o godzinie 22:00!

Poszukiwani

KidModzi

(W przyszłości możliwy awans na Moderatora!)

Beta testerzy

(W przyszłości możliwy awans na Elitę!)

Wymagania:

ᴥ Minimum 14 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii

ᴥ Szacunek do innych

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie

ᴥ Chęć pomocy innym

ᴥ Kilka wolnych godzin dziennie

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

Wzór:

Imię:

Na co składasz podanie:

Wiek:

Nick:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

Podania wysyłać na:

[email protected]

W tytule napisz(Podanie PopCraft.tk)

Banery reklamowe:

dffw.png

Usebary:

1376990056-U277415.png

 

Copyrights 2013 PopCraft

All Rights reserved By Krzysztofa

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Tak to jest obecnie faza można powiedzieć, że beta.

Dlaczego? Ponieważ nie wszystko jest ukończone w 100% lecz gra jest jak najbardziej możliwa.

Pozdrawiam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Wszystko w swoim czasie, proszę nie pisać takich 2 wyrazowych komentarzy bo to nikomu nie wyjdzie na dobre.

Wtyczki odpowiedzialne za RPG będą włączone już niebawem, muszą zostać najpierw skonfigurowane oraz przetłumaczone abym je uruchomił na serwerze.

 

Pozdrawiam

 

@@EDYCJA

 

Uwaga! dzisiaj w godzinach od 10 do koło 13 mogą wystąpić przerwy dostępu do serwera spowodowane konserwacją serwera.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Odświeżam, zostało wprowadzonych kilka zmian z pakietami językowymi i nie tylko ;)

@Jest już oczekiwana wtyczka heroes oraz kilka motywów rpg.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

NIE polecam,

admin nie ogarnia heroes

faworyzuje graczy np

okradlem ich(dodali mnie do gildi i dali moda) wzialem prawie 150k,poskarzyli sie adminowi i zaraz stracilem ta kase

wyslalem ss jak mnie obrazaja - admin nic nie zrobil

wykozystywali bugi-admin cofnal im 30lvl(to malo)

Opublikowano

Hehe Mutli to, że nie oddałem Ci kasy którą im ukradłeś nie znaczy, że faworyzuje graczy, sam napisałeś że Okradłeś ich wykorzystując ich niewiedzę co równa się ze złamaniem regulaminu serwera, screeny które mi wysłałeś nie były wystarczające żeby ich zablokować, na serwerze panuje system ostrzeżeń i owe otrzymali, a co do buga to cofnięte im zostało 30 poziomów ponieważ klasa na którą przeskoczyli jak był bug miała 30 poziom a poprzednia 15, więc 15 na nowej klasie by mieli normalnie bez bugu.

Pozdrawiam i myślę, że wszystko jasne.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Serwer zmieniał nazwę 4 razy (CraftX/CraftIX/Crafcik/PopCraft), serwer ma nawet więcej jak 3 lata ;)

Mapki były zmieniane wielokrotnie stąd ta ilość graczy, nie sprowokujesz mnie a twój spam nic nie zdziała, sam sobie szkodzisz...

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Serwer jest ok ale moze byc lepszy,tyle poweim tutaj.

minusy

-trailer==lepiej jesli trailer byl by wykonany jako film a nie zrobiony microsoft video maker bo nawet dziecko 7 latnio by cos takiego zrobilo

Plusy

-Wyglad prezentacji serwera==super dobrane kolory ladne obrazki z liter

-Budowle==Ladne tylko ten hotel gdzies juz widzialem ale moze sie myle wiec nie przyjmuj to na powaznie.

-Banner Reklamujacy==Ladne ale mam watpliwosc co to userbannera czy on bedzie generowany osobiscie czy ktos bedzie do cb pisal zeby mogl taki dostac jesli pisac to odrazu ci odradzam ci to usunac bo to jest tylko strata graczy bedzie mial takich 20 na głowie i przyjdzie nastepne 20 i ty sie nie wyrobisz to co połowa sobie pojdzie moze kiedys wroci ale w to watpie ale jesli generuje automatyczne to zostaw i jesli generuje sie automatycznie do dodaj czy jest online czy offline bo moze ktos bedzie chcial z nim pograc.

-Smok==Jest zajebisty tylko szkoda ze sa na flat teren to powein byc minus ale cos smok wygrywa a przyciencie to tylko drobnoska mona to naprawic

 

PS:Zycze aby ci sie serwer rozkercil

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Dziękuje za tą opinie, daje ona wiele do myślenia, a co do trailera to był robiony w Sony Vegas Pro 12 :)

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

08.21.2013? Od kiedy rok ma 21 miesięcy ? Pozdro typo :D

Wszystkich, którzy wystawiają prezentację serwera mc " RPG " proszę najpierw o przeczytanie tego http://pl.wikipedia.org/wiki/RPG ponieważ większość w was nawet dokładnie nie wie co to jest ! ...Okłamywać ludzi łatwo , wasze tematy powinny być zamykane .

Opublikowano

21 sierpień tak trudno się domyśleć?

 

Aha jeszcze małe info, jest to zapowiedź co równa się z testami serwera w obecnej chwili oraz dostosowywanie skryptów pod plany jakie zostały zaplanowany co do tego serwera, obecnie _prawie_ wszystko zostało stworzone, zostały jeszcze poprawki z witrynami oraz kilka aspektów na świecie gry, czyli urozmaicenie ogólnie miast i tak dalej.

 

Pozdrawiam Krzysztofa

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...