Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[News] Patch 5.4 Siege of Orgrimmar (Oblęzenie Ogrimmaru) Zwiastun


caltoro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka dni temu na kanale WorldofWarcraft na Youtube pojawił się zwiastun Patcha 5.4 Siege of Orgimmar


Poniżej macie trailer





A tutaj ten sam zwiastun tylko, że z napisami PL dodanymi przez wowcenter.pl


aby obejrzeć z napisami musicie przejść na youtube i kliknąć w tą opcje -


8kvxv3.jpg




1373369406-U138092.png

Opublikowano

Nigdy nie wglebialem sie w historie orgrimmaru , lecz patrzac na ten trailer az chce sie grac dalej na globie . Fajna odmiana po pqtchu 5.3

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Patch 5.3 też nie był taki zły w sumie, bo bitwy o Sen'Jin i Razor Hill były fajne akurat. :D Tylko szkoda że z Thrallem postąpiono jak po najmniejszej linii oporu w sumie. ;/ Bo w MoP też powinien odegrać znaczącą rolę.

Opublikowano

Deso... po cata był płacz że wow jest scentrowany na horde, głównie przez Thralla, w mopie też jest płacz że wszystko scentrowane na horde, tymczasem to nie horda podbija stolicę swojego wroga. Dlatego blizzard uległ i odsunął się od Thralla trochę.

 

Btw. w tym trailerze pomylono model Gorehowla z innym axem dostępnym w grze, Gorehowl ma takie kolce po przeciwnej stronie ostrza i jeszcze kilka innych różnic.

Opublikowano

Odkąd pamiętam, bodajże od WOTLK... Lore było mocno skoncentrowane na hordzie, to dlatego well... Jeśli bierzemy pod uwagę Saurfanga młodego który był bossem w ICC, to lore było po stronie hordy...

Opublikowano

A aluch został LK(bolvar), dalej.. Arthas był królem aluchów.... Więc argument po mojej stronie.. Dalej patrząc na weekly q w icc.... przy Lady Deathwhisper human.... przy Blood Quen krasnal.... Dalej... Argent crusade prowadzone przez humana...... Nawet npc resający graczy podczas bicia LK to były król aluchów......

 

I powiedz mi że wotlk był scentrowany na hordzie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...