Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje ludzi do stworzenia dobrego serwera skyblock !


JeBeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zamiar stworzyc jakis serwer na ktorym dobrze by sie gralo , najlepiej 100 slotowy ale zeby to zrobic potrzebuje pomoc.Chodzi mi o pomoc przy pluginach aby skonfugurowac je poprawnie oraz spolszczyc.Oczywiscie serwer nie moze istniec bez ladnego spawnu dlatego potrzebni sa tez budowniczy dokladnie niewiem jaki typ serwera utworzyc ale mysle ze najlepszy bylby skyblock.Dobry skyblock bedzie ciagnal bardzo dlugo tylko trzeba wszystko dobrze wykonac.Jesli chcesz mi pomoc to pisz do mnie na PW lub na GG 46047855 , jesli masz jakis pomysl na typ serwera to napisz do mnie.

Opublikowano

.

Cześć, byłbym zainteresowany posadą najlepiej Admina lub H@, chętnie pomogę przy szukaniu pluginów, oraz budowaniu.

Hmm co mogę zaoferować.. :

-Miłą współpracę

-Pomoc we wszystkim

-Czas na serwer (czas , w którym będę ogarniał serwer)

-Dobry kontakt

-Potrafić, dobrze użytkować serwer, tzn.. Opiekować się nim

-Dorosłe rozporządzanie serwera (Ogarniaie go)

Myślę , że to wszystko co mogę zaoferować.

Oczekuję jedynie miłej i uczciwej współpracy, która zapewni rozkręcenie serwera.

I proszę o zaufanie kontakt zemną jest prosty poprzez skype:patryk.mazur123199 lub po prostu na PW ; >

Mam 16 lat, i jestem doświadczonym administratorem, i z góry mówię MOŻNA MI UFAĆ

Czekam na odp Pozdrawiam ; >

 

.

Cześć, byłbym zainteresowany posadą najlepiej Admina lub H@, chętnie pomogę przy szukaniu pluginów, oraz budowaniu.

Hmm co mogę zaoferować.. :

-Miłą współpracę

-Pomoc we wszystkim

-Czas na serwer (czas , w którym będę ogarniał serwer)

-Dobry kontakt

-Potrafić, dobrze użytkować serwer, tzn.. Opiekować się nim

-Dorosłe rozporządzanie serwera (Ogarniaie go)

Myślę , że to wszystko co mogę zaoferować.

Oczekuję jedynie miłej i uczciwej współpracy, która zapewni rozkręcenie serwera.

I proszę o zaufanie kontakt zemną jest prosty poprzez skype:patryk.mazur123199 lub po prostu na PW ; >

Mam 16 lat, i jestem doświadczonym administratorem, i z góry mówię MOŻNA MI UFAĆ

Czekam na odp Pozdrawiam ; >

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...