Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skript] VooDoo - Baw sie graczami za pieniądze by Arcykules


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f1588c59de74950b191772b8572ab6168da81e69

 

 

Witajcie. Skrypt nie jest mój, ja go publikuje ponieważ jest całkiem przydatny... Autorem skryptu jest: Arcykules, znajdziecie go jako użytkownika polskiego supportu bukkit...

 

Nazwa:WooDoo

Autor:Arcykules

Wersja 1.0

Opis: pobaw sie graczem, za pieniądze mając jego pałeczkę VooDoo.

Komendy:

- /woodoo <tryb> <gracz>

- /WooDoo tryby

 

 

 

a13b56497648abf8a96ae63b31b746f0299e737d

 

Piorun - 100$ 60% Szans na powodzenie

Zapalenie - 200$ 50% Szans na powodzenie

Moby (Zombie) - 300$ 35% Szans na powodzenie

Zabicie - 1500$ 10% Szans na powodzenie

 

Kod

options:
	Logo: &f&l[&2&lWooDoo&f&l] &r

command /woodoo [<text>] [<text>]:
	trigger:
		if argument 1 is "piorun":
			if argument 2 is set:
				chance of 60%:
					remove 100 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &4100$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					execute console command "/thor %argument 2%"
					send "&aUdalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
				else:
					remove 100 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &4100$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					send "&cNie udalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
			if argument 2 is not set:
				send "&4Musisz podac nazwe ofiary" to player
		if argument 1 is "zapalenie":
			if argument 2 is set:
				chance of 50%:
					remove 200 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &4200$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					execute console command "/burn %argument 2% 15"
					send "&aUdalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
				else:
					remove 200 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &4200$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					send "&cNie udalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
			if argument 2 is not set:
				send "&4Musisz podac nazwe ofiary" to player
		if argument 1 is "moby":
			if argument 2 is set:
				chance of 35%:
					remove 300 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &4300$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					execute console command "/spawnmob zombie 10 %argument 2%"
					send "&aUdalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
				else:
					remove 300 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &4300$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					send "&cNie udalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
			if argument 2 is not set:
				send "&4Musisz podac nazwe ofiary" to player
		if argument 1 is "zabicie":
			if argument 2 is set:
				chance of 10%:
					remove 1500 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &41500$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					execute console command "/kill %argument 2%"
					send "&aUdalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
				else:
					remove 1500 from player's balance
					send "{@Logo}Placisz &41500$ &fza tortury &4%argument 2%" to player
					send "&cNie udalo sie torturowac &4%argument 2%" to player
			if argument 2 is not set:
				send "&4Musisz podac nazwe ofiary" to player
		if argument 1 is "tryby":
			message "{@Logo}Tryby + Cennik:"
			message "&bPiorun &f- 100$ &660% Szans &e/woodoo piorun <ofiara>"
			message "&cZapalenie &f- 200$ &550% Szans &e/woodoo zapalenie <ofiara>"
			message "&2Moby &f- 300$ &635% Szans &e/woodoo moby <ofiara>"
			message "&4Zabicie &f- 1500$ &610% Szans &e/woodoo zabicie <ofiara>"
		if argument 1 is not "zapalenie", "piorun", "tryby", "zabicie" or "moby":
			message "{@Logo}Musisz wpisac &a/woodoo ofiara <gracz> &flub &a/woodoo tryb <tryb>"
			message "Lista trybow &a/woodoo tryby"

 

 

Nie oczekuje like, poniewaz autorem nie jestem. Jednak grafiki zrobiłem ja.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Jak nie jest twój to nie pisz, że autorski -.- Poza tym jak ktoś będzie szukał to znajdzie nie potrzebnie prezentujesz ._.

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

A przepraszam, zapomniałem kod, chwila

 

Prezentuje, autor bedzie miał coś przeciwko to usune...

 

Kilka minutek do napisania? Śmieszny jesteś, nie dałem kodu a ten już napisał.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

A przepraszam, zapomniałem kod, chwila

 

Prezentuje, autor bedzie miał coś przeciwko to usune...

 

Kilka minutek do napisania? Śmieszny jesteś, nie dałem kodu a ten już napisał.

Kodu może nie napisałeś, ale umiem taki napisać w kilka minutek.

Po prostu nie potrzebuję widzieć kodu, bo to krótko zajmuje napisanie takiego skryptu. ;)

 

@down:

Ale ja nic nie mówię, że źle czy coś. ;p

343731479829004887779.png

Opublikowano

No dobrze, ale coś zrobiłem, udostapniłem, zrobiłem grafiki,dokładnie opisałem więc dlaczego nie można zdjąć 5%

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Dlaczego jest w graficę autorski, a do tego w nazwie tematu? xD -5% za kilka zdań w prezentacji? Dafuq. Jak zobaczyłem ten temat aż mi się śmiać zachciało --> zgłaszam :p. Do tego to że nie jest Twój napisane małą czcionką... Żeby kraść prawa autorskie skryptu? xD Programu rozumiem (ale nie popieram), ale takiego shitu?

 

@Edit. Teraz jak czytam, to myślę że możesz nie do końca wiedzieć co znaczy autorski. Autorski oznacza że Twój, nie że ktoś go napisał, bo wtedy każdy jest autorski.

708121422388637873334.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...