Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Prezentacja Skili dla BloodWorld by GAnara


GAnara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę oceniać . :) Przyjmę każdą krytykę.

( przepraszam za słabą jakość )

 

Ninja


 

 

Wojownik

 


 

 

Reszta klas już wkrótce.

 

 

Pozdrawiam GAnara.

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

aura wygląda jak na starym metinie z dodatkiem 2 kolorków, berek jest największym gównem jakie widziałem, reszta może być, ale podstawowe i tak lepsze.

Opublikowano

aura wygląda jak na starym metinie z dodatkiem 2 kolorków, berek jest największym gównem jakie widziałem, reszta może być, ale podstawowe i tak lepsze.

 

Dziękuję bardzo. <3

 

jedynie berserk mnie przeraza

 

To nie problem troszkę zmienić rozmiar px. :) W każdym bądź razie mi się podoba. <_<

 

dla mnie bomba a szczególnie dla bodziaka ;D fajnie zrobiłeś Like

 

Dziękuję :rolleyes:

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Opublikowano

Wedlug mnie gracza skille to niewypal . Takie rozmiary ??? Kolory tez nie sa jakies zadziwiajace, przejscia tak samo .

Wedlug mnie lepiej zrobic cos mniejszego rozmiarem/objetoscia i wiekszym nakladem czasu niz takie monstrum .

Juz sobie wyobrazam wojne gildii 15:15 MASAKRA

Po tej krytyce powiem ze rozne sa gusty i jednemu sie moze podobac , mi nie .

Pozdrawiam

Opublikowano

Wedlug mnie gracza skille to niewypal . Takie rozmiary ??? Kolory tez nie sa jakies zadziwiajace, przejscia tak samo .

Wedlug mnie lepiej zrobic cos mniejszego rozmiarem/objetoscia i wiekszym nakladem czasu niz takie monstrum .

Juz sobie wyobrazam wojne gildii 15:15 MASAKRA

Po tej krytyce powiem ze rozne sa gusty i jednemu sie moze podobac , mi nie .

Pozdrawiam

 

Dziękuję ;) doceniam to. Jednakże Skile mają być o tematyce krwi, wielkosci. :) Dlatego prawie wszędzie u ninjy ukazuje się charakterystyczna czerwona chmurka ;) a u wojownika kolor czerwony jest wyrzucany w niebo ;) np. przy Berserku, czy nawet Silnym ciele. Pozdrawiam :)

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie jest to może jakieś zapierające dech w piersiach , ale jest fajnie zrobione.

Polecał bym zmniejszyć objętość berseka( ale nie wiele) i jakoś zmienić aure , bo jak dla mnie za mało się różni.Skile ninji są ok.

Ale tak ogólnie to skile są fajne i lepiej takie niż zwykłe.

PS. Ten serwer już jest czy będzie wychodził?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Nie jest to może jakieś zapierające dech w piersiach , ale jest fajnie zrobione.

Polecał bym zmniejszyć objętość berseka( ale nie wiele) i jakoś zmienić aure , bo jak dla mnie za mało się różni.Skile ninji są ok.

Ale tak ogólnie to skile są fajne i lepiej takie niż zwykłe.

PS. Ten serwer już jest czy będzie wychodził?

Będzie wychodził. Okaże się czy te 3 miesiące pójdą na marne. Najpierw hamachi a pozniej moze cos wíęcej! ;)

f5

Untitled-_sharhqs.png


Time-TS3.PL [iNSOMNIA] Serwer już wystartował!


 


Zapraszam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...