Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MCSurvival [Czysty Survival] Bez Zabezpieczeń Typu: Anty-XRay,Cuboidów... [WL] [Czysty Survival Jak był Kiedyś] [Bez Komendy Spawn]


Xebol_PL

==TYPOWA-ANKIETA==  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chcia? by? zagra? na naszym serwerze?

  2. 2. Jak oceniasz serwer od: Wykonania, Pomys?u, Pracy, Staranno?ci? 1/10


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<R


<E


<K


<L


<A


<M


<A


-===MCSurvival===-



Serwer czysto Survivalowy...


Znudziły ci się serwery: Wojny Frakcji-Jakieś Cuboidy?


Chcesz podbijać graczy bez Ograniczeń ?!?


Wchodzić do ich domów przez tylne drzwi? Czy wolisz rozwalić ścianę ?


Tak otóż taki serwer jest właśnie dla ciebie!


Co Oferujemy?


Pamięć Ram: 2,5GB


Procesor: AMD FX X8 8120


Sloty: 20 (Może z upływem czasu znajdzie się więcej)


PvP: Włączone


Nether: Włączony


TheEnd: Włączony


Potwory: Włączone


Zwierzęta: Włączone


Poziom Trudności: Hard (Umierasz z Głodu)


(Oczywiście jak by ktoś się czepiał o procesor to nasz serwer jest na hoście crafthost.pl)



infoyji.png



Jak już wspominałem serwer ma być czysto survivalowy... a nie jakieś zabezpieczenia... Na Serwer Szukam Ludzi Ogarniętych, a nie jakiś dzieci co pobiorą sobie x-ray'a i ""Don't worry, be happy""



ipserwera.png


MCSurvival.msvr.pl






4q1w1g.png



Właściciel Serwera: Xebol_PL


Moderator: Kwandes



=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


Postanowilismy, ze WHITELISTY nie będzie, każdy może sobie wejść !


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=



Na Serwerze są dodatkowe pluginy takie jak:




TerroristSheep: Mamy 10% Szansy na wybuch owcy gdy ja golimy.


HeadDrop: Mamy 10% Szansy na drop głowy mob'a takiego jak: Zombie,Spider,Enderman,Blaze,Slime,Skeleton,Creeper oraz 100% na drop głowy gracza(Nawet ze skinem!!!)



Reklama by Xebol_PL


Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Wiek: 16


Czy używasz wspomagaczy?: Nie


Grasz sam, czy z kolegami?: Sama


Dlaczego ty?:Dawno nie grałam na survivalu bez zabezpieczeń(jedynie na singlu:P) oraz chociałabym spróbować(przepraszam ale jest 7 rano nic wiecej nie wymyśle) :P.


Doświadczenie w grze:Gram ok 3lata


Coś o sobie:Gram w gry dosyć długo bardzo lubie kombinować oraz często mi to wychodzi :P.Gram przeważnie w gry strategiczne a minecraft to jest moja taka osobna rozrywka.


Opublikowano

Wiek: 15/16


Czy używasz wspomagaczy?: Nie


Grasz sam, czy z kolegami?: Koledzy


Dlaczego ty?: Bo jestem super :D


Doświadczenie w grze: 2lata


Coś o sobie: Kocham Multiplayer ;3


371007.gif

 

Opublikowano

Za dużo o sobie to nie napisałeś... ale no cóż..

@ACCEPT

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Wiek: 16


Nick z Gry: Sqart


Czy używasz wspomagaczy?: Nie, one są dla n00bów


Grasz sam, czy z kolegami?: Sam, czasami moze zaproszę kolegów i złozą podanie :)


Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, dawno juz szukam takiego serwera, mam dosyć serwerów typu zbuduj, podbij i papa.


Doświadczenie w grze: 9/10, czasami nie pamiętam jak się robiło coś starego np. tory, ale sobie przypominam.


Coś o sobie: Jestem fanem gier komputerowych(nie No-Life'm), motoryzacji i oczywiście piłki noznej :P. Teraz w piłkę nie mogę grać bo mam złamaną nogę. Lubię grę (w byle jaką) z kolegami/kolezankami, poniewaz zawszę się coś moze stać śmiesznego (ktoś coś śmiesznego walnie i koniec, wszyscy leza xD). Bardzo lubię się spotykać z kolegami/kolezankami i iść np. do baru na pizze, itd :).



I jeszcze jedno pytanie, czy będzie border ? (ograniczenie świata) Mam nadzieje ze nie


Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Musze cię zasmucić ale border jest ... gdyż serwer by nie wytrzymał.. 4 osoby by sobie poszły 10k kratek w każdą stronę. Border jest do 6k kratek w każdą strone... gdy zwiększę sloty zwiększę też border.

 

@ACCEPT

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Wiek: 15(Rocznikowo 16)


Nick z Gry: Sadi37


Czy używasz wspomagaczy?: Nie


Grasz sam, czy z kolegami?: Gram z 2-3 Kolegami


Dlaczego ty?: Chciałbym pograć na czystym survivalu z graczami a nie na singlu. Już zapomniałem jak to jest móc walczyć z graczami na czystym pvp czyli nie na arenach lub przy spawnie gdzie gracz co chwile ucieka na spawn gdy ma mało życia.


Doświadczenie w grze: Od wersji 1.7.3 Premium od wersji 1.4.7


Coś o sobie: Jestem Zajebisty i to temat Oczywisty... :D

Opublikowano

Wiek: 15 lat


Nick z Gry:Arek98PL


Czy używasz wspomagaczy?: Nie,bo po co?


Grasz sam, czy z kolegami?: Sam,samemu zawsz razniej:> ha


Dlaczego ty?:Poniewaz dawno nie gralem na takim serwerze chcialbym sprobowac czegos co sprawialo kiedys frajde!


Doświadczenie w grze:Od 1.7.3 ;>


Coś o sobie:Nazywam sie Arek mam 15 lat lubie grac w minecrafta,moje hobby to pilka nozna


Opublikowano

OTWARCIE SERWERA 21.08.2013 ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH BRAK WHITELISTY !

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...