Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] StreetCraft - PVP [NonPremium] [200 slotów] [Profesjonalna administracja] [Autorskie pluginy/skrypty]


FreeVsMinecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

\/

08910632849878462518.png

84246905195824893715.png

Typ Servera: PvP

Ip: s2.streetcraft.pl

Ilość slotów: 200

Start nowej edycji 19.08.2013 godzina 16.00

77518643814432960762.png

Plusy Servera:

+ Server robiony z pasią

+ 0 lagów

+ Duża ilość slotów

+ Profesjonalny server na autorskich pluginach/skryptach

+ Mocna maszyna

+ Profesjonalna i miła administracja

Minusy Servera:

- Mało graczy (max 30)

35133659996014393998.png

Głowny właściciel: katrio022

Technik: xCrysiSx

RooT: Sirothe, MineBarc

HeadAdmin:

Admin: Fordman01

ChatAdmin: vRenseRoo

Mod: MinecraftLollek, bartek144

ChatMod:

Budowniczy: MineQuakePL

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Opublikowano

Byłem tam SuperAdminem, kiedyś serwer był fajny ale od kilku miesięcy zbiera się na porażkę ;( jeżeli zachowanie katria i innych członków się nie poprawi to nie polecam serwera ogólnie serwer jest dopracowany itd... ale administracja to porażka jeszcze pół roku temu serwer był zajebi*ty :).

Opublikowano

Byłem tam SuperAdminem, kiedyś serwer był fajny ale od kilku miesięcy zbiera się na porażkę ;( jeżeli zachowanie katria i innych członków się nie poprawi to nie polecam serwera ogólnie serwer jest dopracowany itd... ale administracja to porażka jeszcze pół roku temu serwer był zajebi*ty :).

To co piszesz jest nie prawdą, jest nowa administracja a server jest prowadzony na dobrą drogę prze ze mnie i barc'a :) Nie byłeś nie widziałeś, to nie oceniaj.

 

PS: Zaczyna grać coraz więcej graczy

 

strona serwera ? chce kupic premium

Chwilowo jest błąd z vip'ami ale jak dostanę tylko range na forum i pasy do sklepiku, wszystko zostanie ogarnięte :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...