Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Argentus

Argentus [Dedyk] [Easy]

2305 postów w tym temacie

1' 

Serwer to podróbka Xenox dlatego nie zagram. Mimo wszystko życzę powodzenia. 

Edytowano przez CastroTM
8 osób lubią to

Ja tez nie zagram dlatego ze serwer ten za bardzo przypomina xxx, ale rowniez zycze powodzenia.

Edytowano przez Paweł_cs
1 osoba lubi to

Dlaczego każdy easy jest uważany za podróbkę xenoxa ? bo też jest kilka atlantyd i są nowe itemki/kd ?

Zagram mam nadzieję że nie będzie problemów z atakami na serwer bo na becie przyjemnie się grało

12 osób lubią to

mam problem jak go pobieram i z tego linku i z tego otóż kiedy pobiore clienta do folderu docelowego jego tam nie ma a miejsce zabiera po chwili miejsce sie odzyskuje a clienta dalej nie ma ....

1 osoba lubi to

Xenox to gówno :) Pvp na 1 skilla walniesz 3kk i koniec pvp. Tutaj mam nadzieje , że tak nie będzie.

3 osoby lubią to

Do @ kacper1985

Czym pobierasz ? :P Jak pobrałeś plik np. przez operę to crlt+j , później prawym na pobrany plik (client) i otwórz folder docelowy , i powinien ci się folder otworzyć z argentusem.

A jak to nie pomogło to sprawdz gdzie zapisałeś ten plik , np. na pulpicie etc. Edytowano przez KzeqiuEx

mam pytanie czy klient z bety będzie działał czy muszę od nowa ściągać ?

dobra już znalazłem łatkę do bety

Edytowano przez Skyater

mam pytanie czy klient z bety będzie działał czy muszę od nowa ściągać ?

Wystrczy ściągnąć łatkę z str głównej.

Niestety konta z bety przepadły, więc trzeba zakładać na nowo.

3 osoby lubią to

Rozmyślam właśnie czy tu grać czy nie.. Bo chyba dużego zainteresowania tym serwerem nie ma, a nie lubię grać na serwerach gdzie jest online 100-300 osób. Zero zabawy i konkurencji >.<

Rozmyślam właśnie czy tu grać czy nie.. Bo chyba dużego zainteresowania tym serwerem nie ma, a nie lubię grać na serwerach gdzie jest online 100-300 osób. Zero zabawy i konkurencji >.<

postaramy się o dobrą reklame po starcie serwera :) graczy na pewno bedzie przybywać :)

Grałem na becie, i powiem, że naprawdę gra się przyjemnie. Administracja pomaga, i jest z nią kontakt, nie jak na Xe***mt2.

Fajna atmosfera.

Polecam.

3 osoby lubią to

server genialny, a juz na pewno najlepszy easy obecnie na rynku, ale oby tylko nie miał bogów bo te bronie kojarzą mi sie zle. xD

Będę tu grał :)

http://www.youtube.com/watch?v=FTaTDjCHNtM
Edytowano przez M0ntes
code
1 osoba lubi to

zrobi ktoś jakiś launcher/patcher ?

Czemu ts3 nie dziala?

Oczywiscie zagram napewno kazdy bedzie sie swietnie tu bawił

@Edit Tpo prawda ze na tym serwerze bedzie mniejsze DMG moboów? Czy tak jak na Gównoxie? Edytowano przez xVolturix

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

server genialny, a juz na pewno najlepszy easy obecnie na rynku, ale oby tylko nie miał bogów bo te bronie kojarzą mi sie zle. xD

Będę tu grał :)

zawsze się jakiś bug znajdzie,Przy szybkim zgłoszeniu obiecujemy natychmiastową naprawę  !!!!

Edytowano przez Argentus

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0