Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Większa ilość metinów możliwych do odpalenia


Anonymous.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jeśli masz czas i chęć i wiesz co i jak to możesz sobie przeformatować kompa :) zawsze spadnie duża ilość procesów bezsensownych przy starcie systemu , no ale to co najważniejsze czyli "wydajność" wzrośnie . No ale to tylko tak do rozważenia . :) Nie koniecznie jest to najlepsza opcja :)

1377531174-U173186.png

 

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co konkretniej chcesz robić tymi kontami? Jeśli chodzić na DT,to pomóc może podmiana tekstur mobków z DT,np. na tekstury dzikich psów.

Opublikowano

A co konkretniej chcesz robić tymi kontami? Jeśli chodzić na DT,to pomóc może podmiana tekstur mobków z DT,np. na tekstury dzikich psów.

Formatuje co miesiąc, dbam maksymalnie, odkurzam każdy podzespół oddzielnie. Używam - jak pisałem - Odkurzacza i CCleaner'a. Ogarniam często msconfig - wyłączam zbędne programy przy starcie systemu. Skanuje w poszukiwaniu wirusów codziennie.

 

A jeśli masz czas i chęć i wiesz co i jak to możesz sobie przeformatować kompa :) zawsze spadnie duża ilość procesów bezsensownych przy starcie systemu , no ale to co najważniejsze czyli "wydajność" wzrośnie . No ale to tylko tak do rozważenia . :) Nie koniecznie jest to najlepsza opcja :)

Mają one stać i dropić w m1. Stoją w miejscu na modzie sf2012, zbierają spota, biją moby na wh by xtymekx oraz podnoszą same sztabki - pick up na wybrane itemy.

 

Macie jeszcze jakieś pomysły?

123

Opublikowano

Nic nie zrobisz, a nie wystarczą ci te 8 metków to i tak bardzo dużo ; D

Co to ma do rzeczy, ile mi wystarczy?...

Jeśli nie masz pomysłu, to nic nie pisz, bo twój niniejszy post to zwykły spam, nic nie wnoszący do tematu.

 

Nawet nie chodzi mi o większa ilość, ale w jaki sposób jeszcze mogę zmniejszyć zużycie CPU (Procka)?

123

Opublikowano

Sprobuj rozdzielić Metiny na rdzenie - np. pierwsze 4 metiny na jeden rdzeń, drugie na drugi.

Dodatkowo możesz spróbować podkręcić procesor.

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Sprobuj rozdzielić Metiny na rdzenie - np. pierwsze 4 metiny na jeden rdzeń, drugie na drugi.

Dodatkowo możesz spróbować podkręcić procesor.

Podkręcony na max'a. Jak je rozdzielić na rdzenie?

123

Opublikowano

1. Bufor wydruku - jeśli nie używamy drukarki

2. Host usługi diagnostyki - jeśli nie używamy funkcji diagnostycznych

3. Karta inteligentna - jeśli nie używamy kart inteligentnych

4. Kompozycje - jeśli nie zależy nam na wyglądzie systemu

5. Konstruktor punktów końcowych audio systemu windows - jeśli nie zależy nam na efektach audio

6. Propagacja certyfikatu - jeśli nie używamy kart inteligentnych

7. Agent ochrony dostępu do sieci - jeśli nie używamy technologii NAP

8. Autokonfiguracji sieci WLAN - jeśli nie używamy sieci bezprzewodowej WLAN

9. Automatyczne konfigurowanie bezprzewodowej sieci WAN - jeśli nie wykorzystujemy komórkowych urządzeń szerokopasmowch (GSM i CDMA)

10. Dostęp do urządzeń interfejsu HID - jeśli nie wykorzystujemy przycisków akcji na klawiaturze i innych urządzeń multimedialnych

11. Faks - jeśli nie wykorzystuje się faksu

12. Jasność adaptacyjna - jeśli nie korzysta się z czujników światła otoczenia

13. Kolory w systemie windows - jeśli nie zależy nam na wyglądzie systemu

14. Lokalizator usługi zdalnego wywołania procedury (RPC) - można wyłączyć bo usługa ta ma tylko zapewnić zgodność aplikacji ze starszymi wersjami systemu

15. Parental Controls - jeśli nie używamy kontroli rodzicielskiej

16. Pomoc techniczna panelu sterowania Raporty i rozwiązania problemów - jeśli nie korzystamy z pomocy technicznej do wyświetlania, wysyłania i usuwania raportów dotyczących problemów na poziomie systemowym

17. Rejestr zdalny - jeśli nie zamierzamy modyfikować zdalnie rejestru

18. Routing i dostęp zdalny - jeśli nie oferujemy usług routingu firmom w środowiskach sieci lokalnych i rozległych

19. Telefonia - jeśli nie używamy telefonii API (TAPI)

20. Udostępnianie połączenia internetowego (ICS) - jeśli nie używamy usługi NAT

21. Usługa biometryczna systemu windows - jeśli nie planujemy wykorzystywania urządzeń biometrycznych

22. Usługa bramy warstwy aplikacji - jeśli nie używamy protokołów innych firm dla usługi ICS

23. Usługa harmonogramu programu WMC - jeśli nie używamy Windows Media Center

24. Usługa inicjatora iSCSI firmy Microsoft - jeśli nie używamy technologii iSCSI

25. Usługa Media Center Extender - jeśli nie używamy Windows Media Center

26. Usługa obsługi bluetooth - jeśli nie używamy urządzeń bluetooth

27. Usługa odbiornik windows media center - jeśli nie używamy windows media center

28. Usługa protokół SSTP - jeśli nie zamierzamy korzystać z protokołu SSTP umożliwiającego łączenie się z komputerami zdalnymi przy użyciu VPN

29. Usługa publikowania nazw komputerów PNRP - jeśli nie zamierzamy korzystać z usługi PNRP

30. Usługa wprowadzania na komputerze typu Tablet - jeśli nie ma ekranu dotykowego

31. Usługi pulpitu zdalnego - jeśli nie używa się narzędzia MSTSC.exe

32. Webclient - jeśli nie korzystamy z WebDAV, która umożliwia programom dla systemu windows tworzenie plików w Internecie, dostęp do nich i ich modyfikowanie

33. Windows CardSpace - jeśli nie używamy funkcji CardSpace

34. Zarządzanie kluczami i certyfikatami kondycji - jeśli nie używamy technologii NAP

35. Zasady usuwania kart inteligentnych - jeśli nie używamy kart inteligentnych

36. Logowanie pomocnicze - jeśli nie korzystamy z programu typu Team Viewer

37. Pliki trybu offline - jeśli nie korzystamy z przeglądania stron internetowych offline

38. Indeksowanie plików - jeśli nie zależy nam na szybkim wyszukiwaniu plików

39. Harmonogram zadań - jeśli nie planujemy żadnych cyklicznych operacji

40. Windows defender - jeśli mamy własny program antywirusowy

41. Usługa czas systemu windows - jeśli nie korzystamy z synchronizacji daty i godziny na wszystkich klientach i serwerach w sieci

42. Centrum zabezpieczeń - jeśli mamy własny program antywirusowy

43. Usługa raportowania błędów systemu windows - jeśli nie zależy nam na wysyłaniu raportów po błędzie

44. Usługa powiadamiania o zdarzeniach systemowych - jeśli nie zależy nam o informacji dotyczących zdarzeń systemowych w prawym dolnym rogu ekranu

45. Zapora systemu windows - jeśli mamy własny program antywirusowy

46. Kolektor zdarzeń systemu Windows – jeśli nie zamierzamy przeglądać zdarzeń systemowych

47. Dziennik wydajności i alerty – jeśli nie zamierzamy korzystać z informacji na temat wydajności

48. Kopia zapasowa systemu Windows – jeśli nie zamierzamy robić kopii zapasowej systemu

49. Licencjonowanie oprogramowania – jeślie nie zamierzamy pobierać i instalować licencji cyfrowych systemu i aplikacji

50. Menedżer auto połączenia dostępu zdalnego – jeśli nie korzystamy z dostępu zdalnego

51. Defragmentator dysków – jeśli nie korzystamy z defragmentacji dysku

52. Usługa udostępniania portów Net.TCP – jeśli nie korzystamy z udostępniania portów Net.TCP

52. Zdalne zarządzanie systemem Windows (WS-Management) – jeśli nie korzystamy ze zdalnego zarządzania systemem

53. Usługa szyfrowania dysków funkcją BitLocker – jeśli nie szyfrujemy dysków

54. Windows Update- jeśli nie korzystamu z aktualizacji systemu Windows

Wyłączenie tego co nie potrzebujesz też powinno pomóc.

Opublikowano

No dobra chcesz odpalić kilka naraz , ale czy potrzebujesz na jednym koncie Użytkownika bo jak nie ,

To pamiętam , że kiedyś odpalałem na 3 użytkowników .

I chyba poszło np. na 3 użytkownikach na jednym 4 metki

A jak nie drugi komp i odpalisz 8 kolejnych

 

Ale raczej ci nie pójdzie więcej chyba , że chcesz wykończyć komputer .

837371446280124127260.png
Opublikowano

1. Bufor wydruku - jeśli nie używamy drukarki

 

2. Host usługi diagnostyki - jeśli nie używamy funkcji diagnostycznych

 

3. Karta inteligentna - jeśli nie używamy kart inteligentnych

 

4. Kompozycje - jeśli nie zależy nam na wyglądzie systemu

 

5. Konstruktor punktów końcowych audio systemu windows - jeśli nie zależy nam na efektach audio

 

6. Propagacja certyfikatu - jeśli nie używamy kart inteligentnych

 

7. Agent ochrony dostępu do sieci - jeśli nie używamy technologii NAP

 

8. Autokonfiguracji sieci WLAN - jeśli nie używamy sieci bezprzewodowej WLAN

 

9. Automatyczne konfigurowanie bezprzewodowej sieci WAN - jeśli nie wykorzystujemy komórkowych urządzeń szerokopasmowch (GSM i CDMA)

 

10. Dostęp do urządzeń interfejsu HID - jeśli nie wykorzystujemy przycisków akcji na klawiaturze i innych urządzeń multimedialnych

 

11. Faks - jeśli nie wykorzystuje się faksu

 

12. Jasność adaptacyjna - jeśli nie korzysta się z czujników światła otoczenia

 

13. Kolory w systemie windows - jeśli nie zależy nam na wyglądzie systemu

 

14. Lokalizator usługi zdalnego wywołania procedury (RPC) - można wyłączyć bo usługa ta ma tylko zapewnić zgodność aplikacji ze starszymi wersjami systemu

 

15. Parental Controls - jeśli nie używamy kontroli rodzicielskiej

 

16. Pomoc techniczna panelu sterowania Raporty i rozwiązania problemów - jeśli nie korzystamy z pomocy technicznej do wyświetlania, wysyłania i usuwania raportów dotyczących problemów na poziomie systemowym

 

17. Rejestr zdalny - jeśli nie zamierzamy modyfikować zdalnie rejestru

 

18. Routing i dostęp zdalny - jeśli nie oferujemy usług routingu firmom w środowiskach sieci lokalnych i rozległych

 

19. Telefonia - jeśli nie używamy telefonii API (TAPI)

 

20. Udostępnianie połączenia internetowego (ICS) - jeśli nie używamy usługi NAT

 

21. Usługa biometryczna systemu windows - jeśli nie planujemy wykorzystywania urządzeń biometrycznych

 

22. Usługa bramy warstwy aplikacji - jeśli nie używamy protokołów innych firm dla usługi ICS

 

23. Usługa harmonogramu programu WMC - jeśli nie używamy Windows Media Center

 

24. Usługa inicjatora iSCSI firmy Microsoft - jeśli nie używamy technologii iSCSI

 

25. Usługa Media Center Extender - jeśli nie używamy Windows Media Center

 

26. Usługa obsługi bluetooth - jeśli nie używamy urządzeń bluetooth

 

27. Usługa odbiornik windows media center - jeśli nie używamy windows media center

 

28. Usługa protokół SSTP - jeśli nie zamierzamy korzystać z protokołu SSTP umożliwiającego łączenie się z komputerami zdalnymi przy użyciu VPN

 

29. Usługa publikowania nazw komputerów PNRP - jeśli nie zamierzamy korzystać z usługi PNRP

 

30. Usługa wprowadzania na komputerze typu Tablet - jeśli nie ma ekranu dotykowego

 

31. Usługi pulpitu zdalnego - jeśli nie używa się narzędzia MSTSC.exe

 

32. Webclient - jeśli nie korzystamy z WebDAV, która umożliwia programom dla systemu windows tworzenie plików w Internecie, dostęp do nich i ich modyfikowanie

 

33. Windows CardSpace - jeśli nie używamy funkcji CardSpace

 

34. Zarządzanie kluczami i certyfikatami kondycji - jeśli nie używamy technologii NAP

 

35. Zasady usuwania kart inteligentnych - jeśli nie używamy kart inteligentnych

 

36. Logowanie pomocnicze - jeśli nie korzystamy z programu typu Team Viewer

 

37. Pliki trybu offline - jeśli nie korzystamy z przeglądania stron internetowych offline

 

38. Indeksowanie plików - jeśli nie zależy nam na szybkim wyszukiwaniu plików

 

39. Harmonogram zadań - jeśli nie planujemy żadnych cyklicznych operacji

 

40. Windows defender - jeśli mamy własny program antywirusowy

 

41. Usługa czas systemu windows - jeśli nie korzystamy z synchronizacji daty i godziny na wszystkich klientach i serwerach w sieci

 

42. Centrum zabezpieczeń - jeśli mamy własny program antywirusowy

 

43. Usługa raportowania błędów systemu windows - jeśli nie zależy nam na wysyłaniu raportów po błędzie

 

44. Usługa powiadamiania o zdarzeniach systemowych - jeśli nie zależy nam o informacji dotyczących zdarzeń systemowych w prawym dolnym rogu ekranu

 

45. Zapora systemu windows - jeśli mamy własny program antywirusowy

 

46. Kolektor zdarzeń systemu Windows – jeśli nie zamierzamy przeglądać zdarzeń systemowych

 

47. Dziennik wydajności i alerty – jeśli nie zamierzamy korzystać z informacji na temat wydajności

 

48. Kopia zapasowa systemu Windows – jeśli nie zamierzamy robić kopii zapasowej systemu

 

49. Licencjonowanie oprogramowania – jeślie nie zamierzamy pobierać i instalować licencji cyfrowych systemu i aplikacji

 

50. Menedżer auto połączenia dostępu zdalnego – jeśli nie korzystamy z dostępu zdalnego

 

51. Defragmentator dysków – jeśli nie korzystamy z defragmentacji dysku

 

52. Usługa udostępniania portów Net.TCP – jeśli nie korzystamy z udostępniania portów Net.TCP

 

52. Zdalne zarządzanie systemem Windows (WS-Management) – jeśli nie korzystamy ze zdalnego zarządzania systemem

 

53. Usługa szyfrowania dysków funkcją BitLocker – jeśli nie szyfrujemy dysków

 

54. Windows Update- jeśli nie korzystamu z aktualizacji systemu Windows

 

Wyłączenie tego co nie potrzebujesz też powinno pomóc.

 

Zastosowałem się do większości, dzięki.

No dobra chcesz odpalić kilka naraz , ale czy potrzebujesz na jednym koncie Użytkownika bo jak nie ,

To pamiętam , że kiedyś odpalałem na 3 użytkowników .

I chyba poszło np. na 3 użytkownikach na jednym 4 metki

A jak nie drugi komp i odpalisz 8 kolejnych

 

Ale raczej ci nie pójdzie więcej chyba , że chcesz wykończyć komputer .

Jak odpalę na kilku użytkownikach to zużycie będzie niby mniejsze?

123

Opublikowano

Co można zrobić? A ruszyć głową i wyjebać budynki, drzewa i efekty z klienta.

I będzie ci śmigać 20 metinów tak jak mi... Każdy z zasobów zapierdala tylko 100k więc to wielkie gówno jak na 3,2 x6

Opublikowano

Jak powyżej "KARANKA" napisał wywal z klienta wszystkie niepotrzebne textury (polecam zostawić podłoże oraz moby). Mam pytanko jaki masz procesor? podaj dokładną nazwę (być może masz procesor który szybko się nagrzewa co również oddziałuje na osiągi procesora).

DR5ChPt.png

Opublikowano

Co można zrobić? A ruszyć głową i wyjebać budynki, drzewa i efekty z klienta.

I będzie ci śmigać 20 metinów tak jak mi... Każdy z zasobów zapierdala tylko 100k więc to wielkie gówno jak na 3,2 x6

Pobawię się w to, dzięki za radę.

 

Jak powyżej "KARANKA" napisał wywal z klienta wszystkie niepotrzebne textury (polecam zostawić podłoże oraz moby). Mam pytanko jaki masz procesor? podaj dokładną nazwę (być może masz procesor który szybko się nagrzewa co również oddziałuje na osiągi procesora).

intel core i5 cpu 750 @ 2.67ghz

123

Opublikowano

Ok, dzięki.

 

Macie jeszcze jakieś pomysły, jak zmniejszyć zużycie procka?

Informatiku zmniejsz priorytet każdej odpalonej aplikacji!

Opublikowano

Informatiku zmniejsz priorytet każdej odpalonej aplikacji!

Ale skoro nie mam innych aklikacji poza metinem, więc?...

 

Macie jeszcze jakieś pomysły, jak zmniejszyć zużycie procka?

123

Opublikowano

1. Wyłącz cienie włącz mgłe

2. Wyłącz czat

3. Wywal niepotrzebne rzeczy z klienta (domki itd)

4. Nie włączaj innych programów

5. Chłodź komputer, bo twój wentylator może nie nadążać (dodatkowe chłodzenie)

6. Co chwilę ruszaj myszką na każdym bocie :)

7. Jak jjuż będzie czarny ekran to zostaw i tyle, bo on tam nadal sobie działa tyle że ty nic nie widzisz :P

8. Może zmiana priorytetów jednak pomoże? Mi pomaga

 

 

A tak ogólnie to 8 metków to nie jest mało ani dużo ale chyba wystarczająco :)

 

Liczę na +

Opublikowano

1. Wyłącz cienie włącz mgłe

2. Wyłącz czat

3. Wywal niepotrzebne rzeczy z klienta (domki itd)

4. Nie włączaj innych programów

5. Chłodź komputer, bo twój wentylator może nie nadążać (dodatkowe chłodzenie)

6. Co chwilę ruszaj myszką na każdym bocie :)

7. Jak jjuż będzie czarny ekran to zostaw i tyle, bo on tam nadal sobie działa tyle że ty nic nie widzisz :P

8. Może zmiana priorytetów jednak pomoże? Mi pomaga

 

 

A tak ogólnie to 8 metków to nie jest mało ani dużo ale chyba wystarczająco :)

 

Liczę na +

Limit mi poszedł - plusy dam każdemu potem.

Przystosowałem się już do wszystkich punktów. Chłodzenie nadąża.

 

A co do tych priorytetów, to najlepiej ustawić dla każdego bota najwyższy możliwy (Czasu rzeczywistego)?

123

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...