Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygna,avek] Sniper. Lajki i 5* i tak dalej...


x_x_Sniper_x_x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1373291180-U247153.png



Tematyka:
1. Sygnatura związana z Kayą Scodelario
2. Sygnatura związana z żołnierzem
3. sygnatura związana z zespołami rockowymi(do wyboru):deep purple/Gun's 'n Roses(szczególnie super byłoby samego Axl'a Rose(Jak był jeszcze mlody... i piękny))
Wysokość:
200
Szerokość:
500
Kolorystyka:
Dowolna, najlepiej ciepła bądź chłodna(nie odcieni szarości)
Dodatkowe informacje od zlecającego:
Podałem kilka tematyk, wybierzcie tą, która najbardziej wam odpowiada.
Materiały do wykorzystania:
Niestety Brak :(
Wynagrodzenie:
Odwdzięczę się lajkami(2-5 limitów), 5*.
Opublikowano

Super chłopaki, świetna robota. Teraz chciałbym was prosić:

Obu:

o dodanie gdzieś w tle napisu"Power within..."

Cristiano:

O lekkie zmienienie czcionki

Lekkie pogłębienie kolorów.

Tak to będzie arcydzieło i mistrzostwo świata.

Dzięki chłopaki, jesteście świetni.

Opublikowano

Bajer, ale coś się spikselowało, czy to tylko ja widzę te artefakty?

 

EDIT: Wszystko gra, stronka się zlagowała. Bajerancko. Jesteście świetni. Chciałbym umieć tak jak Wy... :C

 

Posiadałbyś też wersję bez napisów, tak abym mógł wyciąć z niej avka bez "wtryniania" mi się napisów w avatar?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...