Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Swój własny AutoPickup na wybrane itemy! (bez KamerModa) - Usuwanie itemów z Metin2


Phoenix_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Albo jestem idiotą albo już kurwa niewiem. Za chuja nie chce Mi się wypakować plik "item_proto_dump". Przez to ciśnienie mi do 300 skacze. Jakby ktoś mógłby coś poradzić byłbym wdzięczny. Tylko proszę nie pisać postów typu " przeczytaj jeszcze raz dokładnie" bądź coś w tym stylu.

Opublikowano

Albo jestem idiotą albo już kurwa niewiem. Za chuja nie chce Mi się wypakować plik "item_proto_dump". Przez to ciśnienie mi do 300 skacze. Jakby ktoś mógłby coś poradzić byłbym wdzięczny. Tylko proszę nie pisać postów typu " przeczytaj jeszcze raz dokładnie" bądź coś w tym stylu.

 

Ponieważ item_proto_dump.xml jest to już wypakowany item_proto, teraz tylko edytujesz w notatniku. Chyba że w poście pomyliłeś "wypakować plik" zamiast spakować??

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Czy w multihacku podanym przez autora tematu jest mobber, exp bot ? Znalazłem tylko auto - pickup'a a te 2 poprzednie bardzo się przydadzą.(W gre nie wchodzi ściągnięcie metin2mod 2011/2012, ponieważ tam widać wszystkie itemki nawet po podmianie plików locale_pl w pack)

Opublikowano

Już jest takie coś na forum napisał to IstvanPL

+ DLL

 

Więc nwm po co więcej takich tematów :)

fananit.png


Pomogłem ?


Daj like to nic nie kosztuje !


Like mnie motywuje do udzielania pomocy na mpcforum.pl


Opublikowano

Albo jestem idiotą albo już kurwa niewiem. Za chuja nie chce Mi się wypakować plik "item_proto_dump". Przez to ciśnienie mi do 300 skacze. Jakby ktoś mógłby coś poradzić byłbym wdzięczny. Tylko proszę nie pisać postów typu " przeczytaj jeszcze raz dokładnie" bądź coś w tym stylu.

item_proto_dump to wypakowane item_proto

 

Czy w multihacku podanym przez autora tematu jest mobber, exp bot ? Znalazłem tylko auto - pickup'a a te 2 poprzednie bardzo się przydadzą.(W gre nie wchodzi ściągnięcie metin2mod 2011/2012, ponieważ tam widać wszystkie itemki nawet po podmianie plików locale_pl w pack)

to tylko pliki odpowiedzialne za wygląd itemków, nie można w ten sposób zrobić expbota/mobbera itd., musisz je ściągnąć oddzielnie. Polecam mobbera+wh+pickup

 

Czemu nie mam tego folderu "Source"?

Log wypakowania? sprawdziłeś ścieżki?
846331404756772371599.jpeg
Opublikowano

Czy w multihacku podanym przez autora tematu jest mobber, exp bot ? Znalazłem tylko auto - pickup'a a te 2 poprzednie bardzo się przydadzą.(W gre nie wchodzi ściągnięcie metin2mod 2011/2012, ponieważ tam widać wszystkie itemki nawet po podmianie plików locale_pl w pack)

 

Widać itemki ponieważ Kamer umieścił item_proto i item_list w folderze mod, i nazywają się one item_nazwa twojego serwera, i to właśnie te pliki musisz podmienić na swoje. :)

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Witam , mam problem z dostępem do pobrania , gdyż zamiast linku widzę przycisk SHOW , klikając go nic się nie dzieje .... Zero reakcji.....

Pomoże ktoś??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dobre Dobre, Rób Tak Dalej, ! ;]
Masz plusa

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
[iNFO] XML file processing starts

       Number of XML files: 1

 

 

Excetion occured!

An unhandled exception was thrown.

Exception Details follow:

 

The archive you want to open doens't exists.

Filename: C:\U┼╝ytkownicy\Setro\Pulpit\ProMT2\lib\locale

 

 

 

Press any key to continue.

 

What i must to do dude?

Paker od kamera też nie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...