Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piszcie co sądzicie o AvatetysPL i czemu nie ma bana?


alex3000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc AvaterysPL, Risen, i jeszcze jego 1 konto to są multi-konta.. i są nie dozwolone.. tworzył on wiele serwerów może jeden wypalił reszte czyli około 30 serwerów mu nie wyszło. Konkurencje chyba każdy wie jak się pozbywa - <dla tych co nie wiedzą> wbijał swoimi programami ForceOP`em , robił ddos'y. A skąd miał tyle kasy na 30 serwerów ? Pfff.. naiwni wbijali kupywalu vipa.. BUM serwer padł.. a te około 10 osób kupiło vipa czyli około 100 mu do portfela wpadło. Miał na kolejny serwer i trochę dla siebie.. Najgorsze w nim jest ze niszczył serwery nawet dzieciom co powie taki nawet 10-11 latek, który zbierał kasę nawet przez cały rok ? Bedzie wspominał jak pomagał nawey pomagać babci cały dzień za piątaka ? A może z kolegami się zrzucił i co ma im powiedzieć ? Jakiś typo wbił na serwer i wszystko rozwalił.. Wyśmieją go i upokorzą. Avaterys również wysyła boty ddos'y i daje plugin na antybot z pluginem albo co wszystko czyści wszystko z hosta, albo usuwa kilka dll. z kompa i komputer nie działa.. Kradł hostingi i czasem zamiast kasy to poprostu kradł na opłaconą jeszcze na tydzień i dlatego edycja była tydzień. Wkradał się na serwery i kradł Autorskie Skrypyy i Pluginy bo sam jest 'deweloperep javy' a pluginu dla serwera javy już sam nie potrafi.. To jest jak ktoś, a nawet nir ktoś tylko dużo kto że to jest "SKUR####ŃSTWO" . Pozdrawiam i zapraszam się do waszego wupowiadania. ~Alex3000

 

Teraz niby skończył z minecraftem, ale tak na serio te konto co sprzedaje to tylko dla kasy dalhesz kase 1 to dam pasy nagle znika! Czarna MAGIA.. :O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...