Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Prezentacja MiniMap Timers - Mini skrypt o wielkim znaczeniu


shataa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ziomki


a7c1.png



Dziś zaprezentuję wam jak używać bardzo przydatnego skryptu wbudowanego w opcje BoL'a jakim jest MiniMap timers


Skrypt ten wyświetla nam na mini mapie w grze ile czasu pozostało do respawnu stwora (pod warunkiem że ktoś z naszej drużyny widział gdy stwór był zabijany)



ok, jak zainstalować tą funkcję?



1. Uruchamiamy BoL'a


2. Wchodzimy w zakładkę Search Sctypt


3. Szukamy skryptu o nazwie Minimap Timers autorstwa SurfaceS


4. Zaznaczamy okienko obok tego skryptu i klikamy Download


5. Przechodzimy do zakładki BoL Mods


6. Zaznaczamy skrypt


7. Cieszymy się z naszego zegaru na mini mapie ;>




Jest to prościutki skrypt lecz bardzo przydatny dla chociażby jungler'a.


Osobiście go polecam ;>



Liczę na liki



pozdro ziomki


Opublikowano

Za co ty chcesz lajki? Za wytłumaczenie do czego służy Minimap Timers, gdzie nazwa mówi wszystko? Już lepiej pobrać XT-002.

Skoro ktoś umie pobrać [sBTW] Katarina (3/4 użytkowników BoL'a z MPC) z BoL Mods to z tym też sobie poradzi.

Opublikowano

Za co ty chcesz lajki? Za wytłumaczenie do czego służy Minimap Timers, gdzie nazwa mówi wszystko? Już lepiej pobrać XT-002.

Skoro ktoś umie pobrać [sBTW] Katarina (3/4 użytkowników BoL'a z MPC) z BoL Mods to z tym też sobie poradzi.

ty byś tylko hejtował i hejtował

 

ziom, tobie się nie przyda - spoko. Jakoś nie będę płakał nad tym że jakiś ,,modek'' będzie niezdadowolony z prezentacji

 

Jesteś taki ogarnięty że potrafisz robić takie tricki? joł, GJ

Opublikowano

Ej co to jest w ogóle? minimap timer ^^^ dużo info ... nawet ja ^^^ potrafie wejsc w zakładke skryptow i go zaznaczyc ^^^ takei info ze głowa boli...

Ej, a cieżko wejść i poczytać obok...

Pokazuje czas do odnowienia się mobów w jungli ( blue, red itd. ), inhibitorów, leczenie ( tt oraz ARAM ), i to na środku dominiona. Przydatne dla junglera.

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Ej co to jest w ogóle? minimap timer ^^^ dużo info ... nawet ja ^^^ potrafie wejsc w zakładke skryptow i go zaznaczyc ^^^ takei info ze głowa boli...

mój drogi geniuszu potrafiący przeskakiwać po zakladkach BoLa - prefix INFO becouse nasi drodzy moderatorzy nie mogą dodać prefiksu PREZENTACJA

 

ok, może i temat jest mało przydatny ale komuś coś pomoże.

twój post jest [..zerem..] i jeśli miałbym opcję to jego jak i autora bym skarcił warnem czy coś.

 

na przyszłość - jak masz coś pisać to k*** zastanów się czy nie spamisz

Opublikowano

ok, dzięki za krytykę

 

temat zamknijcie bo w sumie nie ma sensu pozwalać tym deb*** podobnych do poprzedników na spam

 

cls

a ty marcoly czy jakoś tam jesteś modem a nie wiesz że takie posty nie mają sensu. mentor? powodzenia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...