Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem - niemożność wejścia do panelu sterowania


Desmond Miles

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

Mam najdziwniejszy problem z jakimkolwiek się spotkałem.

Posiadam Windows 8 i pewnego dnia ( wczoraj ) zauważyłem że nie mogę kliknąć w ikonkę od internetu :

ustawienia%2B1.png

( tą pierwszą od lewej od góry [obrazek nie mój] )

Kliknięcie jej nie reaguje tzn. nic się nie pojawia, a powinno ( sieci, wifi itd. )

 

Z panelem sterowania też jest bardzo dziwny problem.

Do samego panelu sterowania nie mogę wejść ( po wejściu jest białe tło i cały czas się ładuje i proces się zawiesza )

Ale mogę wejść do podkategorii tj. personalizacja, dźwięk itd.

ALE nie mogę wejść do "Sieć i internet", występuje ten sam problem co po wejściu do panelu sterowania.

W poglądzie zdarzeń występują takie błędy :

"Nie można uruchomić usługi Przeglądarka komputera z powodu następującego błędu:
Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie.

Identyfikator : 7000

Źródło : Service Control Manager"

oraz

"Serwer {D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160} nie zarejestrował się w modelu DCOM w wymaganym czasie."

 

 

JEŻELI WIĘCEJ INFORMACJI JEST POTRZEBNE, PROSZĘ PISAĆ !

 

EDIT:


ZAUWAŻYŁEM NOWY BŁĄD :


"Działanie pakietu
windows.immersivecontrolpanel_6.2.0.0_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy
zostało zakończone, ponieważ operacja wstrzymywania pakietu trwała zbyt
długo.

Identyfikator : 2484"

1375385575-U914779.png


Opublikowano

Tylko reinstall systemu, bo w takim przypadku nie ma się co bawić. Oczywiście moszesz szukać jak to rozwiązać w internecie ale watpie zęby to był jedyny problem z odmowa dostępu do jakichś funkcji w systemie, prawdopodobnie jest to spowodowane wirusem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...