Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PRISON][100 SLOTÓW][REKRUTACJA ON] Prison of Dead


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc przechodząc odrazu do rzeczy przedstawiam wam mój serwer Prison który się zwie Prison of dead

FABUŁA:

Gdy uciekałeś przed hordą zombie ujrzałeś mury więzienia.

Nie myśląc długo postanowiłeś się tam udać z myślą że jakoś przejdziesz przez mury i schronisz się przed krwiożerczymi zombie.

Całe szczęście ktoś tam mieszkał.. Hershel cię wpuścił do środka i skierował do laboratorium by sprawdzić czy nie zostałeś zarażony.

Nic ci się nie stało, możesz zacząć swą działalność w naszym więzieniu by wszystkim się żyło dobrze.

Ludzie w tym więzieniu prowadzą normalną małą gospodarkę, niektórzy potrzebują drewna, inni potrzebują kamienia który można pozyskać w naszych kopalniach.

Mamy rozmaite eventy dla naszych mieszkańców!

Zawody w pływaniu pod wodą zwane przez tutejszych Aqua!

Test wiedzy o naszym więzieniu zwany T/F

Oraz bardziej ekscytujące odbijanie więzienia z rąk zombie!

A więc szykuj sobie mundurek i do roboty!

Mamy u nas tzw dungeony choć nietypowe.

Jest dostępnych kilka lokacji do których możemy się udać by szukać cennych itemów oraz oczyszczać lokacje.

Podobnie jak w grze pt Dead Island

kropka.pngNazwa serwera: Prison of Dead
kropka.pngAdres IP: 91.205.74.248

kropka.pngPremium: Nie
kropka.pngPotwory: Tylko Zombie
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngSloty: 100
kropka.pngBiała lista: Nie

Krótka prezentacja wideo:

ADMINISTRACJA:

HeadAdmin:

- Saquato

Administrator:

- AcidikPL

Moderator:

- KrakerSS

Nabór do administracji: ON

Posiadamy serwer TeamSpeak3 91.205.74.248

Opublikowano

Podanie o moderatora

 

- Imię - Michał

- Nick - GoglesPAjzano

- Wiek - 16

- Posiadasz Mikrofon TAK/NIE - Nie

- Posiadasz TeamSpeak3 TAK/NIE - Nie

- Głos po mutacji TAK/NIE - Tak

- Znam komendy 1/10 - 8

- Jak pracujesz w teamie 1/10 - Potrafię pracować w teamie 9/10

- Znam zasady ortografii 1/10 - Tak 8/10

- Dystans do gry, nie odzwierciedlamy naszych emocji w grze. TAK/NIE - Mam dystans do gry. TAK

- Składki administracyjne.(10zł) TAK/NIE - Na samum początku nie ale później pewnie tak.

- Coś od siebie - Mam 16 lat. Gram w minecrafta od 2 lat. Uwielbiam grę na serwerach i chcę zostać moderatorem tego serwera.

1395260643-U652798.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

554731419262342652798.jpeg
Opublikowano

Serwer jest na 1.6.2

@up dostał bana gdyż nie umiał się poprawnie zachowywać, ubliżał wszystkim, robił wszystko na niekorzyść serwera i teraz się odgrywa :)

Opublikowano

up mogę potwierdzić widziałem jak przeklinał i się czepiał byle czego

 

co do serwera bardzo fajny tylko ludzi troszke mało :(

więc przybywajcie Panie i Panowie

Opublikowano

Poza tym Lupo na wszystkich reklamach innych serwerów chyba się wypowiedział ;P

Oczywiście hejtując..

Nie ma co zważać na niego ;)

Zpraszamy.

Opublikowano

Niestety dość mało graczy.

Potrzebny nam ktoś kto pomoże rozreklamować serwer. Ktoś chętny?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...