Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][Zapowiedź][CamelotCraft][Start 17.08.2013 godzina 15:00][Factions + McMMo][Ogarnięta Administracja][Pierwsza osoba darmowy vip]


AxeBlast

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

352envt.png




vcwcow.pngNazwa serwera: CamelotCraft



vcwcow.pngAdres IP: s4.pixelteam.net:26075



vcwcow.pngPotwory: Tak



vcwcow.pngZwierzęta: Tak



vcwcow.pngPvP: Tak, za czerwoną linią



vcwcow.pngSloty: 30



vcwcow.pngBiała Lista: Nie



vcwcow.pngNether: Tak



vcwcow.pngEnd: Tak



2qjiqh2.png




vcwcow.pngFactions


vcwcow.pngMcMMo


vcwcow.pngI wiele więcej ;))




rvfy9k.png



vcwcow.pngAxeBlast


vcwcow.pngValie


vcwcow.pngSoleod


vcwcow.pngRoveq


vcwcow.pngNeQsu



2m7dd0m.png




vcwcow.pngŚredniowieczny styl serwera


vcwcow.pngWystartuje jutro o 15:00


vcwcow.pngWspaniale dobrana administracja



Reklama Youtube :


Nick: NeruSek

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD II

Opublikowano

Start jutro, teraz spawn jest budowany. Jutro o 15:00 whitelist zostanie wyłączona :)

Nick: NeruSek

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD II

Opublikowano

Jutro po starcie pierwsza osoba, która wejdzie na serwer otrzyma konto VIP na zawsze :) dodajcie do ulubionych i czekajcie na start :3

Nick: NeruSek

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD II

Opublikowano

Start sewera za godzinkę :) pamiętajcie, że pierwsza osoba która wejdzie na serwer otrzyma VIP'a na ZAWSZE ;)) dodajcie do listy serwerow w minecrafcie i czekajcie na start ;) .- 15:00 -.

Nick: NeruSek

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD II

Opublikowano

Zostało tylko 5 minut !!! Piewsza osoba na serwerze dostaje VIPA NA ZAWSZE



Wystartował !!!!!



@ref

Nick: NeruSek

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD II

Opublikowano

Serwer ma pvp na spawnie, osoby z SVIPEM, które mają pozwolenie na latanie z x-rayem, przez co nawet nie można wyjść ze spawnu, a sorry, jest tam pvp i tak padniesz. Serwer nawet nie da sie ocenić na 1.

Opublikowano

Ogarnięta administracja hahahaha dobry żart.

Jakiś Dozorca wielki naspamował mi w pod ziemią creeperów miałem 13 diax i kur*@ poleciało do lawy jak było zajebiśćie...

Nie polecam serwera

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...