Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poradnik dla początkujących graczy.


Krzychu39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kazanie.

Już mnie zalewa krew gdy widzę jak ludzie tworzą pełno tematów typu "Jakim czołgiem grać?" Więc tutaj opiszę kilka dróg dla początkujących...

Wstęp.

W grze mamy póki co sześć drzewek rozwoju technologicznego, każda lina się różni wiadomo. Każdy pojazd jest wykonany z danymi historycznymi. W grze mamy czołgi lekkie, średnie i ciężkie, oraz niszczyciele czołgów i artylerię. Opiszę kilka drzewek dla początkujących. Zapraszam do lektury :)

Poradnik.

Więc do tematu. Jeśli jesteś nowym graczem najodpowiedniejszą drogą dla newbie jest oczywiście linia ruskich HT, dlaczego? Ponieważ te czołgi są bardzo proste, uniwersalne i można się nimi nagrać. Jeśli jesteś nowym graczem, nie masz wprawy w grze to polecam ten wybór. Droga jest bardzo dobra, prowadzi przez KV-1, KV-1S, KV-2, T-150 i wiele innych czołgów, zależy którą gałąź wybierzesz :) Wybór należy do Ciebie.

Jeśli jesteś już w miarę doświadczonym graczem i wolisz coś mobilnego, ale z kopem, wiadomo nie każdy lubi 20km/h na prostej drodze, to polecam linię Franuskich czołgów lekkich i średnich, ta linia jest bardzo dobra, ale też bardzo trudne początki ma więc ta droga jest dla ludzi, którzy już trochę wiedzą o grze, ponieważ trzeba się ugryźć z AMX40, ale zaraz potem już leci z górki ponieważ mamy czołgi z magazynkami, którymi gra sprawa wiele frajdy. Jeśli na serio chcesz łatwą linię czołgów średnich to polecam drogę niemiecką, która prowadzi przez czołgi typu : PZ III/IV, Leopard, VK 28.01, Indien-Panzer, Leopard 1, te czołgi są bardzo silnie uzbrojone w działa, ale mają za to papierowe pancerze, ale za to są bardzo szybkie i mobilne ;) Polecam tą linię chociaż niektóre czołgi wkurzają... Ale pomijając to jest dobrze ;),
Oczywiście inne linie <Brytyjskie, USA, Chińskie> też są dobre, tylko ja opisałem te podstawowe i postarałem się opisać linie dla niewtajemniczonych w świat WOT'a.

Jeśli to przeczytałeś i nadal nie wiesz czym grać to musisz sobie zadać pytanie "Czy chcesz być silnie uzbrojony w pancerz i działo, ale być wolny, czy mieć słaby pancerz, dobre działo i być szybkim i mobilnym?" potem już pozostaje wybór linii która będzie Ci odpowiadać :) Wiem, że to jest taki Mini-poradnik, ale zmniejszy znacząco pewnie ilość tematów tego typu. Pjona :)

Jeśli się gdzieś pomyliłem to mnie poprawiajcie bo pisałem szybko pod wpływem euforii :).

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

Może nareszcie skończy się fala tematów: "Jakimi człogami grać". Myślę, że nadaje się do podpięcia.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

Popraw zdanie "Droga jest bardzo dobra, prowadzi przez KV-1, KV-1, KV-2, T-150" Napisałeś 2 razu KV-1.

Opublikowano

Nie polecam francuskich. Tę linię robi się najwcześniej jako 3, bo jest ona najtrudniejsza do ogarnięcia. Mógłbyś poprawić.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

Przecież jest jasno napisane.

polecam linię Franuskich czołgów lekkich i średnich, ta linia jest bardzo dobra, ale też bardzo trudne początki ma więc ta droga jest dla ludzi, którzy już trochę wiedzą o grze, ponieważ trzeba się ugryźć z AMX40

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

 

Przecież jest jasno napisane.

 

polecam linię Franuskich czołgów lekkich i średnich, ta linia jest bardzo dobra, ale też bardzo trudne początki ma więc ta droga jest dla ludzi, którzy już trochę wiedzą o grze, ponieważ trzeba się ugryźć z AMX40

 

NIe jest jasno, bo z kontekstu można wywnioskować, że francuskie są dla początkujących choć mają truudne początki. Dalej: czołgi z magazynkiem też nie są takie "z górki". Osobiście pozbyłbym się wzmianki o francuskich czołgach lub zmieniłbym żeby jasno wynikało - " Te czołgi są dla doświadczonych graczy".

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

Kazanie.

 

Już mnie zalewa krew gdy widzę jak ludzie tworzą pełno tematów typu "Jakim czołgiem grać?" Więc tutaj opiszę kilka dróg dla początkujących...

 

Wstęp.

 

W grze mamy póki co sześć drzewek rozwoju technologicznego, każda lina się różni wiadomo. Każdy pojazd jest wykonany z danymi historycznymi. W grze mamy czołgi lekkie, średnie i ciężkie, oraz niszczyciele czołgów i artylerię. Opiszę kilka drzewek dla początkujących. Zapraszam do lektury :)

 

Poradnik.

 

Więc do tematu. Jeśli jesteś nowym graczem najodpowiedniejszą drogą dla newbie jest oczywiście linia ruskich HT, dlaczego? Ponieważ te czołgi są bardzo proste, uniwersalne i można się nimi nagrać. Jeśli jesteś nowym graczem, nie masz wprawy w grze to polecam ten wybór. Droga jest bardzo dobra, prowadzi przez KV-1, KV-1S, KV-2, T-150 i wiele innych czołgów, zależy którą gałąź wybierzesz :) Wybór należy do Ciebie.

 

Jeśli jesteś już w miarę doświadczonym graczem i wolisz coś mobilnego, ale z kopem, wiadomo nie każdy lubi 20km/h na prostej drodze, to polecam linię Franuskich czołgów lekkich i średnich, ta linia jest bardzo dobra, ale też bardzo trudne początki ma więc ta droga jest dla ludzi, którzy już trochę wiedzą o grze, ponieważ trzeba się ugryźć z AMX40, ale zaraz potem już leci z górki ponieważ mamy czołgi z magazynkami, którymi gra sprawa wiele frajdy. Jeśli na serio chcesz łatwą linię czołgów średnich to polecam drogę niemiecką, która prowadzi przez czołgi typu : PZ III/IV, Leopard, VK 28.01, Indien-Panzer, Leopard 1, te czołgi są bardzo silnie uzbrojone w działa, ale mają za to papierowe pancerze, ale za to są bardzo szybkie i mobilne ;) Polecam tą linię chociaż niektóre czołgi wkurzają... Ale pomijając to jest dobrze ;),

Oczywiście inne linie <Brytyjskie, USA, Chińskie> też są dobre, tylko ja opisałem te podstawowe i postarałem się opisać linie dla niewtajemniczonych w świat WOT'a.

 

Jeśli to przeczytałeś i nadal nie wiesz czym grać to musisz sobie zadać pytanie "Czy chcesz być silnie uzbrojony w pancerz i działo, ale być wolny, czy mieć słaby pancerz, dobre działo i być szybkim i mobilnym?" potem już pozostaje wybór linii która będzie Ci odpowiadać :) Wiem, że to jest taki Mini-poradnik, ale zmniejszy znacząco pewnie ilość tematów tego typu. Pjona :)

 

Jeśli się gdzieś pomyliłem to mnie poprawiajcie bo pisałem szybko pod wpływem euforii :).

 

Nawet tego nie czytałem jeżeli nie wiecie jakim czołgiem grac pw me .

Napisze wam pewne warianty szybkosc itp wtedy wybiorę czołg dla was jak się nie spodoba to " zadzwoncie do kasi ona was zgasi " Mówię o X i 9 tier reszta to belki pod nogami :D

Opublikowano

Zaraz coś wymyślę, żeby nie tracić sensu całego tekstu.

Może być. Powinni zrozumieć, że jak doświadczony racz to trzeba je zostawić na później.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

jeszcze droga przez hellcata jest dość dobra na początek :)

No może być. Tylko przez T49,a nie M10.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

Kazanie.

 

Już mnie zalewa krew gdy widzę jak ludzie tworzą pełno tematów typu "Jakim czołgiem grać?" Więc tutaj opiszę kilka dróg dla początkujących...

 

Wstęp.

 

W grze mamy póki co sześć drzewek rozwoju technologicznego, każda lina się różni wiadomo. Każdy pojazd jest wykonany z danymi historycznymi. W grze mamy czołgi lekkie, średnie i ciężkie, oraz niszczyciele czołgów i artylerię. Opiszę kilka drzewek dla początkujących. Zapraszam do lektury :)

 

Poradnik.

 

Więc do tematu. Jeśli jesteś nowym graczem najodpowiedniejszą drogą dla newbie jest oczywiście linia ruskich HT, dlaczego? Ponieważ te czołgi są bardzo proste, uniwersalne i można się nimi nagrać. Jeśli jesteś nowym graczem, nie masz wprawy w grze to polecam ten wybór. Droga jest bardzo dobra, prowadzi przez KV-1, KV-1S, KV-2, T-150 i wiele innych czołgów, zależy którą gałąź wybierzesz :) Wybór należy do Ciebie.

 

Jeśli jesteś już w miarę doświadczonym graczem i wolisz coś mobilnego, ale z kopem, wiadomo nie każdy lubi 20km/h na prostej drodze, to polecam linię Franuskich czołgów lekkich i średnich, ta linia jest bardzo dobra, ale też bardzo trudne początki ma więc ta droga jest dla ludzi, którzy już trochę wiedzą o grze, ponieważ trzeba się ugryźć z AMX40, ale zaraz potem już leci z górki ponieważ mamy czołgi z magazynkami, którymi gra sprawa wiele frajdy. Jeśli na serio chcesz łatwą linię czołgów średnich to polecam drogę niemiecką, która prowadzi przez czołgi typu : PZ III/IV, Leopard, VK 28.01, Indien-Panzer, Leopard 1, te czołgi są bardzo silnie uzbrojone w działa, ale mają za to papierowe pancerze, ale za to są bardzo szybkie i mobilne ;) Polecam tą linię chociaż niektóre czołgi wkurzają... Ale pomijając to jest dobrze ;),

Oczywiście inne linie <Brytyjskie, USA, Chińskie> też są dobre, tylko ja opisałem te podstawowe i postarałem się opisać linie dla niewtajemniczonych w świat WOT'a.

 

Jeśli to przeczytałeś i nadal nie wiesz czym grać to musisz sobie zadać pytanie "Czy chcesz być silnie uzbrojony w pancerz i działo, ale być wolny, czy mieć słaby pancerz, dobre działo i być szybkim i mobilnym?" potem już pozostaje wybór linii która będzie Ci odpowiadać :) Wiem, że to jest taki Mini-poradnik, ale zmniejszy znacząco pewnie ilość tematów tego typu. Pjona :)

 

Jeśli się gdzieś pomyliłem to mnie poprawiajcie bo pisałem szybko pod wpływem euforii :).

 

Jestem potrzebującym daj plusa :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...