Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Jakie czołgi rozwijać ?


ArTmol1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Gram w World Of Tanks od godziny . Nie wiem jakimi czołgami iść . Chodzi mi o to np. USA - Czołg Lekki itp.

Teraz mam tylko Czołg Lekki - ZSRR co z Czołgiem Średnim , Ciężkim , Niszczycielem i Działem ?

Opublikowano

IS-7 to ciężki. Idź linią T-28 -> KV-1 -> KV-1S -> IS itd. Jest to najprostsza linia, idealna na początek. Potem możesz zrobić linię do E-100, albo USA to T110E5.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

Jeszcze raz ktoś stworzy taki temat od razu zamykam, tyle tematów jest takich...

IS-7 najłatwiejsza droga dla newbie.

Można by zrobić temat mówiący jak zaczynać grę i wtedy nie powinno być spamu tymi samymi topicami.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Opublikowano

Jest już ;) Wystarczy poszukać ;)

@Topic: Każdy lubi inne czołgi, pograj każdymi po trochu to się przekonasz.

Mnie tam początki gry nie interesują to nie bardzo chce mi się szukać takich info.

 

@ Topic: Zacznij linią do Is-7, potem już co dusza zapragnie.

1376908392-U992821.png

by Presidont

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...