Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

z komputerem - zwiesza / długo się odpala


MrHornorxDD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, może komputer za 1000zł, ale chodzić powinien, od jakiegoś czasu mam tak, że co 1-5h, zwiesza się tak, że nie mogę nic przełączyć, wyłączyć( Wyłacze, ale wyłączy isę po 10 sek i sie zetnie dalej)... trwa to z 6minut, co 30sek sie odwiesza na pół sekundy i naprzykład wyłącza coś, już nic nie mówię o odpaleniu, bo po wpisaniu hasła na użytkownika mam black screena z kursorem, i nic nie mogę zrobić, odpala się z 7minut...

Błagam o pomoc, bo jest to bardzo denerwujące

chciałbym dodać że po tej zwieszce komputer jest o jakieś 50% wydajniejszy ;) ale też nie na długo

jestem pingwinem w kompach, więc poprosze wytłumaczyć po amatorsku

Opublikowano

Chciałbym dodać, że ten problem jest od 2 miesięcy( Komp ma 3lata) więc nwm czy przegrzewanie lub słaby zasilacz wchodzą w grę, tymbardziej przy odpalaniu?

System windows xp

Opublikowano

18 godzin zajęło Ci napisanie jaki masz system ? Rób co CI mówimy, podaj markę moc i model zasilacza oraz zrób ten screen z HWMonitor

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...