Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[hardcore][Apocalipto][200 slotów][mocniejsze potwory][orginalny generator mapy]


Toxic325325

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: dyrtcraft - apocalipto
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: skyen.dyrtcraft.pl lub dyrtcraft.pl
134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.6.2
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 200
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Hardcore - Apocalipto
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Server jest Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: jeszcze nie, administracja pracuje nad generatorem
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: rzadko ale są
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: pluginy są bardzo dobrze skonfigurowane i dopasowane a dodatkowo jest pare autorskich pluginów
1346055890__zalogaserwera.png
[HeadAdmin]Skowronek4at
[programista]Ziszek
[HeadAdmin]Skyenn[Youtuber]
[Właściciel]aparat
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Ten Server różni się od innych ponieważ na serverze moby mają wiecej życia i zadają więcej obrażeń.
Server posiada też bardzo orginalny generator mapy.
Cała gra nie opiera się na znalezieniu diaxów i zabijaniu innych graczy. W rozgrywce na początek najważniejszą rzeczą jest znalezienie drzewa które generuje się dość rzadko jak to ujmują prawie wszyscy gracze.
Na mapie respią się też gigant zombie i naładowane elektrycznością creepery więc jest co robić.
Więcej dowiecie się na serverze zapraszam wszystkich serdecznie i powodzenia :)
Zapraszam do oceniania servera :)
jakby co ja tylko reklamuje server

 

Opublikowano

Wszedłem na serwer i zmiażdżyła mnie ściana ._.

Powinniście wyeliminować takie błędy. ;-)

Ogólnie serwer w miarę okej, ale nic w nim porywczego nie ma. ;)

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...