Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] IslandCraft [Wojny GIldi] [REAKTYWACJA] [24/7] [Admini +16 lat] [Własne pomysły]


Cs-Pomierzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<----Reklama


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


<----


post-695594-0-77973300-1376483200.jpeg



post-695594-0-92538300-1376483178.png



Ip IslandCraft.yfun.pl <<< START 19:30


Sloty 40


Typ: WojnyGildi


Piekło: Tak


The End: Tak


Zwierzęta: Tak


Pay2WIN: nie



Czerwona trzcionka oznacza ważną wiadomość


Zielona trzcionka Mniej istotną




post-695594-0-48418600-1376483227.png


Gracz+


Dlaczego taka ranga została wymyślona?


ze względu iż nie każdy gracz ma pieniążki na kupno vipa a nie któży


spędzają czas i się starają tutaj grać


więc wpadłem na pomysł by ten gracz został wynagrodzony w jakiś sposób


Gracz + dostaje



Komendy:


/kit Gracz


/sethome


Dostęp do:


Gracz+ room




post-695594-0-34807300-1376483195.png



Serwer nie jest Pay2Win


Robimy go z pasją wraz z administracją


staramy się o każdy szczegół


i wkładamy w serwer mase pracy by wystartował świetnie


mamy nadzieje że serwer przyciągnie starych i nowych graczy


Mamy świetne pomysły lecz chcemy zrobić to takiak dawniej


Mamy save z starej mapy więc ją wgramy i troszke zaktualizujemy


mam nadzieje że serwer wam się spodoba


Myślimy też nad płatnymi frakcjami oczywiście walutą wirtualna


oraz o Vip czy wg. Dodawać ale to już od was zależy :P




post-695594-0-98228800-1376483721.png



Właściciel [Mistur]


Właściciel [TomDom]



Administrator:TasakPMI


Moderator Zawai


Kid Mod YoMadaFaka




Jesteś chętny dojść do naszej paczki?


Dodaj mnie na skype: razeer171


tam przeprowadzimy wstępną rozmowe



post-695594-0-31034300-1376483834.png



Diaxy [0.8%]


Złoto [1.5%]


Żelazo [2.5%]


Emerald [1.0%]


Dodaliśmy niespodzianki W dropach tez ;P



post-695594-0-73640200-1376483960.png



By dostać gracza+ wymienionego wyżej należy napisać podanie:



[Podanie]


Nick:


Grałeś tutaj Kiedyś:


Dlaczego ty [2 zdania]:





Lista Graczy+




Spoiler





post-695594-0-77973300-1376483200.jpeg



Kontakt zemną to skype: razeer171


rekrutacja OFF



Chcesz coś dodać odjąć z serwera ?


napisz na dole lub na pw



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...