Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Nowy Wierzchowiec - Dinożałr


MaRcZuK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marczuk ..

 

Skoro coś dodajesz to chociaż to reupa rób na inny hosting typu : speedyshare.com ...

 

Bo to już się robi nudne , a inni na tym tracą..

 

Dinozaur mi się na pewno przyda..

Opublikowano

Umieść te wszystkie wierzchowce w 1 temat a nie co 1 wierzchowiec robisz nowy teamt

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Umieść te wszystkie wierzchowce w 1 temat a nie co 1 wierzchowiec robisz nowy teamt

Ojej 2 wierzchowce w osobnych tematach no nie tragedia , nie musisz wogole wchodzic w te tematy.

Znalezione osobno m wiec wrzucone osobno.

Opublikowano

Ojej 2 wierzchowce w osobnych tematach no nie tragedia , nie musisz wogole wchodzic w te tematy.

Znalezione osobno m wiec wrzucone osobno.

 

ej, pierdol sie

Opublikowano

Nie za ciekawie to wygląda w grze, odbiega to od tematyki Metin2 ale nie jest do końca taki zły. Jakby się go przerobiło to kto wie :D.

lg9a.png

 

Opublikowano

640px-Z%C4%99bacz_w_Arcanii.jpg564617draghettomedio.png

Tak sobie porównuję i myślę myślę i ten z Arcani robił profesjonalista a ten z epvp początkujący sama praca nie jest zła ale skopiowanie z epvp jest żenujące :> Jemilo też tak robił/ła ale przestał/ła i próbowała coś swojego zrobić ^_^ ale po tobie widzę że dalej się upierasz i dalej będziesz robił denne tematy które są z 1/2/3 stron epvp -.0 co do tematu lipa nie pobieram a jakbym widział to na jakimś serwerze to nawet bym nie wchodził na tą mapę bo odechciewałoby mi się grać o_O

Opublikowano

640px-Z%C4%99bacz_w_Arcanii.jpg564617draghettomedio.png

Tak sobie porównuję i myślę myślę i ten z Arcani robił profesjonalista a ten z epvp początkujący sama praca nie jest zła ale skopiowanie z epvp jest żenujące :> Jemilo też tak robił/ła ale przestał/ła i próbowała coś swojego zrobić ^_^ ale po tobie widzę że dalej się upierasz i dalej będziesz robił denne tematy które są z 1/2/3 stron epvp -.0 co do tematu lipa nie pobieram a jakbym widział to na jakimś serwerze to nawet bym nie wchodził na tą mapę bo odechciewałoby mi się grać o_O

Robie co chce tego mi nie zabronisz , jesli to zenujace to nie wchodz w te tematy i po problemie , kilku osobmo sie przydalo wiec wyjdz tematu i go nie zasmiecaj.

 

PS Tak czy tak profesjonalna grafika nie pasuje do metina.

Opublikowano

Robie co chce tego mi nie zabronisz , jesli to zenujace to nie wchodz w te tematy i po problemie , kilku osobmo sie przydalo wiec wyjdz tematu i go nie zasmiecaj.

 

PS Tak czy tak profesjonalna grafika nie pasuje do metina.

Czyli rozumiem to co gówniane powinno być w metinie a to co jest udoskonalone nie?

Opublikowano

Robie co chce tego mi nie zabronisz , jesli to zenujace to nie wchodz w te tematy i po problemie , kilku osobmo sie przydalo wiec wyjdz tematu i go nie zasmiecaj.

 

PS Tak czy tak profesjonalna grafika nie pasuje do metina.

Prawie nikomu się nie przydało.

Większość co tak napisała nie ma serwera, napisali tka tylko dla posta, Wiem bo przecież sam coś dodaje na mpc.

 

 

@TOP

Strasznie lipne ma cięcia, takie proste ;d

Opublikowano

Prawie nikomu się nie przydało.

Większość co tak napisała nie ma serwera, napisali tka tylko dla posta, Wiem bo przecież sam coś dodaje na mpc.

 

 

@TOP

Strasznie lipne ma cięcia, takie proste ;d

Nie napisalem ze akurat to sie przydalo tylko inne ktore wrzucilem , zreszta niektorzy oszczedzaja sobie i nie pisza dennych komentarzy tylko poprostu pobieraja.

Opublikowano

To chociaż załóż temat "Rzeczy z Epvp" i tam wrzucaj te rzeczy -.0 tak jak to zrobił Boooooooooooooooooo czy jakoś tak tyle że z swoimi broniami :]

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...