Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie auto za 500K + czy mozna jakos dostac naklejki na auto bez kupowania SpeedBoost?


-panandrzej-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

500K to 500.000$? :D

Jeżeli tak to polecam Pontiac Solstice GXP do klasy C. Fajnie się nim jeździ i naprawdę daje radę w klasowych wyścigach.

Naklejki dostaniesz tylko przy zakupie SB. No chyba, że weźmiesz udział w facebookowych konkursach, ale ostatnio jest tylko jeden "Pytanie Tygodnia". A szanse na wygraną są małe...

Opublikowano

Nie. Jak go znajdziesz to na dole masz 2 kolory do wyboru. Szary i żółty o ile dobrze pamiętam. Jeden z nich jest za SB (klasa C), ale drugi za gotówkę z gry (klasa D).

A najlepiej jak jesteś u dilera to zaznacz "KLASA D" będzie szybciej. :)

Opublikowano

Kurde to trzeva bylo nowic zeby szukac w D, bo ja patrzylem tylko w C xD Niemniej jednak to juz nie isototne bo zwiekszam limit do 1,5 mln :D (boty sa swietne xD)

1378238828-U336505.png
Opublikowano

Kurde to trzeva bylo nowic zeby szukac w D, bo ja patrzylem tylko w C xD Niemniej jednak to juz nie isototne bo zwiekszam limit do 1,5 mln :D (boty sa swietne xD)

Najlepiej jakbyś pursuit bota włączył w 1h masz z 7 mln ;p a co do auta to polecam Ci mustanga 302' boss jest z klasy A,lecz tylko do pościgów,bo strasznie rzuca mu dupą ;p a do wyścigów to nawet bmw m3 gtr (e46) - nie wiem czy jest jeszcze za golda w grze.. :P daje rade,chociaż wiesz,takim autem to nie dasz rady z ultra jakimś koenigseggiem,i polecam Ci bocić jak najwięcej i kupować karty za 60k,można bardzo dobre skille nawet wylosować,gdy już wyskillujesz samochód to opłaca się kupować też karty za 100k żeby jakieś części wydropić,ja osobiście zrobiłem samochód z tych kart na party 3-gwiazdkowe ;p

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...